ÜYE OL        GİRİŞ   
Death Note – Ölüm Defteri 1 % 40indirim

Death Note – Ölüm Defteri 1

Tsugumi Ooba

Akıl Çelen Kitaplar

21,00 TL 12,60 TL
27 adet stoklarımızda

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünyada bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) yayınladığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en önemli manga serilerinden biridir.

Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk'un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter:Death Note (Ölüm Defteri).

Bu doğaüstü defteri bulan ve dünyadaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki muhteşem mücadele böyle başlar.

Light Yagami bu deftere ismini yazdığı ve yüzünü bildiği herkesin öleceğini keşfeder. Önceleri defteri kuşkuyla kullanmaya başlayan Light, ismini yazdığı insanların hayatlarının kendisinin belirlediği ölüm şekliyle son bulduğunu görür.

Her geçen gün defterin yeni yeni özelliklerini öğrendikçe hayalindeki dünyayı yaratabilmek için defteri kullanmaya başlayarak adalet mekanizmasının yeterince cezalandıramadığı azılı suçluları öldürmeye karar verir. Suçlular gizemli bir şekilde ve peş peşe ölmeye başlayınca durum polisin dikkatini çeker ve dünyadaki birçok gizemli olayı çözmekle görevlendirilmiş olan "L" adlı dedektif, konuyu araştırmak üzere polisin yardımına koşar.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Nisan 2020
Basım Yeri : Türkiye / Ankara
Boyutlar : 12,50 x 19,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 194
Barkod : 9786055381028

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
H. Can Erkin

Resimleyen / Çizen / Fotoğraf
Takeşi Obata

Hazırlayan
Zeynep Kopuzlu Taşdemir

😛😛😛🤑🤡

Çok güzel bir kitap okudukça okutdurdu🤗🤗🤗🤗

H
Hilal Karavaş  -   05.11.2017
Oldukça Başarılı

Gerçekten çok akıcı ve okudukça insanda merak uyandıran, hiç manga okumamış insanları bile mangaya başlatacak nitelikte bir manga serisi.

A
Alican Çatalyurek  -   09.05.2016
Süper bir manga serisi

Harika bir manga serisi. Death note yani ölüm defteri(deftere ismi yazılan kişinin öldüğü bir defter) şinigamiler dünyasından 'Ryuk' adında bir şinigaminin defterini düşürmesi ve bir lise öğrencisi olan 'Light Yagami'nin eline geçmesiyle başlayan ve içerisinde bol aksiyon olan bir seri. Şiddetle tavsiye edilir.

M
Meltem Zöngör  -   02.03.2016
Babil.com  
ANDUIN