0,0
0 değerlendirme
50,00 TL Bu alışverişten kazancınız: 0,00 TL
5 iş gününde temin Standart Teslimat : 09-12 Aralık

Ürün Hakkında

Toprak`ın, Dedesinin Saati ile olan, hayatın içindeki anlamlı yolculuğu devam ediyor. Mehmet Tuna, bu yolculuğa ülkemizin çocuklarını da davet ediyor. Dolayısı ile yazarımızın, çocuklarımıza ve kültürümüze katkıları da Çocuk Edebiyatımız içindeki yerini sağlamlaştırmaktadır. Haydi çocuklar, Toprak ile devam edecek olan Nasrettin Hoca yolculuğunuz hayırlı olsun...
Dr. Mehmet ÖZDEMÎR
SAÜ Öğretim Üyesi

Dedemin Saati, ünlü mizah ustası Nasrettin Hoca`yı da içine alarak bize zamanı göstermeye devam ediyor. Bize de okumak kalıyor. Eğlenceli anlatımı, akıcı üslubu, bizi içine çeken sürükleyici kurgusu, millî ve manevi değerleri yaşatarak öğreten çok zarif mesajlarıyla çocukların ellerinden düşürmeyeceği bir eser.
Okunmalı... Okutulmalı...
Metin ÖZDAMARLAR
Eğitimci Yazar

Sevgili Çocuklar,
Siz hiç Nasrettin Hoca`nın çocukluğunu merak ettiniz mi? Açıkçası ben hiç hayal etmemiştim; İlk kitapta dedesinin çocukluk yıllarına yolculuk yapan kahramanımız Toprak, bu kez soluğu Nasrettin Hoca`nın çocukluğunda almış. Nasıl mı? Tabii ki dedesinin saati sayesinde... Ee, daha sonra ne olmuş? İşte o kısmı, bu kitabın sayfalarında seni bekliyor. Biraz şaşkın, biraz muzip bir çocukla tanışmaya var mısınız?
Hakan Yıldırım
Eğitimci Yazar

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Devamını oku

Ürün Özellikleri

 • Kağıt cinsi adı
  2. Hamur
 • Sayfa sayısı
  95
 • Sayfa sayısı
  2022
 • Dil
  Türkçe
 • Barkod
  9786057185709
 • Henüz bir değerlendirme bulunmamaktadır.

  Deneyimlerinizi binlerce babil.com kullanıcısı ile paylaşabilirsiniz.

Babil.com
Tarayıcı ile devam et veya Uygulamada Aç