ÜYE OL        GİRİŞ   
Doğa ve Matematik İlkokul 2. Sınıf % 35indirim

Doğa ve Matematik İlkokul 2. Sınıf

Mehmet Çağlar, Ülkü Doğancıoğlu

Özgül Yayınları

10,00 TL 6,50 TL
Stoktan Teslim

Çağdaş eğitim sistemlerinde, çocuklarımızın zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmak ve kendilerini tanıyıp geliştirip gerçekleştirebilmeleri için matematikte de farklı yaklaşımlarla onların meraklarını artırıcı, severek yapacakları, görseller, oyunlar ve çeşitli etkinliklerle zenginleştirilmiş yardımcı matematik kitaplarına gereksinim vardır.

"Doğa ve Matematik", dizisi matematik programlarına uygun bir şekilde ve yukarıda sayılan tüm bu özellikler dikkate alınarak hazırlanmıştır. Bu dizide, her sınıf seviyesinde öğrencilerin ilgilerini çekeceğini düşündüğümüz farklı kahramanlar kullanarak bazen onların yaşam ve özelliklerine ait bilgiler verdik bazen de kitap içinde yer alan bulmacaları çözerek kahramanların yaşamlarına ve kendilerine ait özellikleri bularak öğrenmelerine olanak sağladık. Bu arada doğa ve çevre bilincinin gelişmesine katkı sağlamayı amaçladık.

"Doğa ve Matematik", hem daha da meraklı çocuklar yetiştirmek ,hem de meraklı çocuklarımıza yeni ufuklar açmak için sizleri bekliyor...

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Kasım 2012
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 14,80 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 104
Barkod : 9786055178048

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Kapak Tasarım
Samed Urgan

Resimleyen / Çizen / Fotoğraf
Serkan Avcı

Babil.com  
NOGROD