ÜYE OL        GİRİŞ   
Dokuz Gün % 25indirim

Dokuz Gün

Burnt Paper Sky

Gilly Macmillan

Yabancı Yayınevi

37,00 TL 27,75 TL
Stoktan Teslim

İlk baskısının tamamı ön satışta tükenen ve hakları şimdiden 20'den fazla ülkeye satılan Dokuz Gün her ailenin kabusu olabilecek bir durumu gerçekçi bir anlatımla ele alıyor.

Rachel Jenner bir an için arkasına dönmüştü. Şimdi sekiz yaşındaki oğlu Ben kayıp. Peki ama o talihsiz öğleden sonra gerçekten ne olmuştu?

Kişisel sorunları ve kendisine sırtını dönen insanlar arasında kalan Rachel bir hata yapmıştı ve artık güvenebileceği kimse kalmamıştı. Ya insanlar Rachel'ın anlattıklarına güvenebilir miydi? Saat ilerliyor, Ben'in şansı azalıyordu. Peki, siz kimin tarafındasınız?

"Eğer Kayıp Kız ve Uyuyana Kadar'ı sevdiyseniz, bunu okumalısınız."

- Closer

"Bu yıl okuduğum en iyi çıkış romanlarından biri; gerçekçi ve duygu yüklü bir hikaye."

- Daily Mail

". . .  en başından itibaren yüreğiniz ağzınızda okuyacağınız bir çıkış romanı… sizi daha ilk sayfadan etkisi altına alacak ve ikna edecek, kelimenin tam anlamıyla heyecan verici bir gerilim romanı. Mutlaka okunmalı."

- Sunday Mirror

"Ne büyüleyici, etkileyici ve harika yazılmış bir roman! Dokuz Gün beni bütün gece uyutmadı ve korkudan ödümü patlattı."

- Liane Moriarty, Sırrını Derine Göm romanının yazarı

"Dokuz Gün ender rastlayacağınız türden bir kitap, sizi etkisi altına alıyor ve son sayfaya kadar bırakmıyor."

- Shotsmag

"Bu başarılı ve zekice kaleme alınmış çıkış romanı bir uyarı yazısıyla birlikte satılmalı: Kesinlikle bağımlılık yaratıcı! Tırnaklarınızı kemireceğiniz, uykusuz kalacağınız, harika bir kitap."

- Saskia Sarginson, The Twins romanının çoksatan yazarı

"Her ailenin kabusu olan bir durum zekice ve hassasiyetle işlenmiş… Bu roman aldatıcı derecede zekice yazılmış. Kendimi, neler olduğunu öğrenebilmek için sayfaları birbiri ardına çevirirken buldum."

- Rosamund Lupton, Kardeşim ve Ardından romanlarının yazarı

"Gerçekten neler olduğunu öğrenene kadar rahat edemeyeceksiniz."

- Lisa Ballantyne, Redemption Road romanının ödüllü yazarı

"Ne heyecan verici bir çıkış romanı! Dokuz Gün, tutku ve öngörüyle yazılmış, gerçekçi ve sürükleyici bir roman. Beni sabahın ilk ışıklarına kadar uyutmadı. Bravo, Gilly Macmillan"

- Charity Norman, After The Fall romanının yazarı

"Ustaca yazılmış, gerilimli ve fazlasıyla etkileyici… Dokuz Gün okuyup bitirdikten sonra uzun süre unutamayacağınız türden bir roman."

- Tim Weaver, Paravan, Ölüm Patikası ve Tünel romanlarının yazarı

"Bu hızlı, duygusal ve karakterleri ustaca kaleme alınmış romanın, gerilim türünün başarılı örneklerinden olan Trendeki Kız ve Kayıp Kız gibi, çoksatanlar listelerinin üst sıralarında yer alacağı kesin."

- The Media Eye

"Güçlü, sürükleyici ve herkesin fikrini dile getirebildiği bir forumun bulunduğu bu internet çağında neler yaşayabileceğimizi son derece etkileyici biçimde anlatan bir roman."

- Woman's Weekly

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Kasım 2015
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 496
Barkod : 9786055016531

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Murat Karlıdağ

Kapak Tasarım
Aslıhan Kopuz

Düzelti - Redaksiyon
Gökçe Çiçek

Katkıda Bulunan (İçerik)
Tuğçe Nida Sevin

Tahminleri yerle bir eden bir kitap

kitap tam anlamıyla beni mest etti bu nasıl bir kitaptır ya. Kitapta çocuğu kaçıran kişi üzerine yaptığım tahminlerin hiçbiri tutmadı kaçıran kişiyi öğrenince ağzım açık bir şekilde nasıl olur diye haykırdım resmen. Kitabın sonlarına yaklaştıkça dedim kesin şu yapmıştır tutmadı.

E
Eda Akgün  -   17.06.2016
Elimden bırakamadım

Bu kitabı okuyunca bazı insanların ne kadar acımasız ve önyargılı olduklarını bir kez daha anlamış oldum. Çocuğu kaybolmuş ve sürekli kendini suçlayan bir annenin yanında destek olmaları gerekirken, tam tersine yerden yere vuran ve acımasızca onu elestirip suçlayan bir kısım insanlar ve medyayı okurken tüylerim diken diken oldu ürperdim. Sonu için her türlü senaryoyu kafamda canlandırdım fakat hiç böyle biteceğini tahmin etmemistim. Ufak bir şok yaşadım ve son satırları okurken gözlerim dolduğu için okumakta zorlandım. Okurken ders almamız gereken ve kendimizi sorgulatan harika bir kitaptı.

N
Nuray Durmuş  -   07.03.2016
Babil.com