ÜYE OL        GİRİŞ   
Dublörün Dilemması % 25indirim

Dublörün Dilemması

Murat Menteş

İletişim Yayınevi

20,37 TL 15,28 TL
Tükendi

Murat Menteş, okumacı, tartışmacı, kavgacı, yani kışkırtıcı bir yazar arkadaşım. Onunla çekişirken çiçek açarsınız. Yazarlık macerasını ben de merakla izliyorum. Peşinen söyleyeyim, fiktif, tümden hayal ürünü metinler sevmem, fakat Murat Menteş’in birbiri peşi sıra kurduğu cümlelerin gücü, benim kendimce şikayetimi kuruntuya dönüştürdü. Ben, Murat’ın yaşındayken kelimelerle kasap gibi boğuşuyordum; Murat aksine, kelimeleri kırbaçlayıp cümleler içinde düzene sokuyor ve bunu pek mahirce başarıyor. Bu yüzden Dublörün Dilemması çok canlı, renkli, inceden felsefi çığlıklarla bezeli bir kitap ve hızla yaklaşan bir yazarı işaretliyor... Böyledir, edebiyat kavgayla başlar huzurla sona erer derler; gerçi ben görmedim, hayırlısı Murat için olsun!.. -Nihat Genç- Çok acayip. Çok tuhaf. Müthiş!.. Böyle bir kitabın yazıldığına inanamıyorum. Okuyun, siz de inanamayacaksınız! -Hakan Albayrak- Dublörün Dilemması ilginç, heyecanlı, eğlenceli, derinlikli... bir roman. Ama galiba en önemli özelliği, bize sözcüklerin gücünü hatırlatması. Hiperaktif bir zekanın ürünü, bu baş döndürücü macerayı okumak büyük keyif! Ben sevdim eller alsın. -Alper Canıgüz-

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : 2013
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,00 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 263
Barkod : 9789750503221

Katkıda Bulunanlar

Kapak Tasarım
Murat Arlı

Grafik Uygulama
Hasan Deniz

Harika

Harika ötesi. Farklı bir kurgu. Kesin okunmalı

E
Eda Bayrak  -   02.08.2016
Kurgu içindeki gerçeklik.

Bir solukta okunan çabuk bittiğine üzülünen tam bir Murat Menteş kitabı. Sıradaki kitabı sabırsızlıkla bekliyorum.

A
Arzu Doğan  -   24.02.2016
...

Normal bir kafa bu kurguyu yazamaz diye düşündürüyor.

Z
Zeynep Dilara Öztunç  -   19.02.2016
ödül niteliğinde :)

çok sıkı, eğlenceli, güzel benzetmeleri olan... Murat Menteş Türkiye için bir ödül bence bu kadar söylüyorum. Şimdilik 3leme; Dublörün Dilemması, Korkma Bern Varım, Ruhi Mücerret... hepsini bi anda bitirmeyin bu tadı bulmak zor olabilir :)

C
Cansu Akın  -   16.02.2016
:)

Ben kitapta en çok çöpler hakkında ki fikri sevmiştim işin açıkçası . bir solukta okuduğum güzel bir romandı.

M
Merve Koçbıyık  -   05.02.2016
kelimeleri raksı

kelimleri oyun bahçesine çıkmışda oyun oynuyor sanki mermiler havada uçuşuyor siz sadece olduğunuz yerden aksiyon yaşıyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim.

C
Cengiz Han  -   05.02.2016
Babil.com