Babil.com
Düşünce Gücüyle Tedavi % 27indirim

Düşünce Gücüyle Tedavi

You Can Heal Your Life

Louise L. Hay

Altın Kitaplar

30,00 TL 21,90 TL
 
0/5 (0 kişi)
45 adet stoklarımızda

Düşündüğünüz her şeyin, yaşayacağınız her şeyin belirleyicisi olduğunu hiç düşündünüz mü?

Louise Hay “Düşünce Gücüyle Tedavi” adı altında kaleme aldığı kitabında bu düşünceden yola çıkarak yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Bu öyle bir dünya ki sevginin ve özgüvenin temelleri üzerine kurulu. Ve sevgiyle özgüvenin başaramayacağı hiçbir şey yok. Kitabı okumaya başladığınız anda, gerçekten bir şeylerin değişmesi gerektiğini fark ediyor ve olumlu bir değişim içine girdiğinizi hissediyorsunuz. Bu bir tür düşünce tedavisidir. İyi, olumlu ve gerçek... Bugüne kadar başınıza gelen tüm olumsuzlukların ve hastalıkların, kendi kendinize ürettiğiniz olumsuz düşüncelerden kaynaklandığını söylüyor Hay. Bundan sonra yaşayacaklarınızın sizi memnun etmesini mi istiyorsunuz? Bu kitabı okuyarak bir başlangıç yapabilirsiniz. Kendinizi bu dünyaya çile çekmeye ve mutsuz olmaya gelmiş bir zavallı insancık olarak değil; seven, sevilen ve mutlu olmaya layık bir canlı olduğunuz için gönderilmiş bir pozitif enerji olarak düşünün.

Kitap, küçücük bir sivilceden, kansere kadar birçok hastalığın nedenlerinin psikolojik olumsuzluklardan kaynaklandığını satır satır anlatıyor. Hangi hastalık için, hangi olumlu öneriyi düşüncelerinizin besini olarak kullanacağınızı da söylüyor.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Kasım 2020
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 232
Barkod : 9789754054682

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Nil Gün

Şimdinin gücünün farkına varın

Bu kitap sürekli okunmalı, telkinleri her gün tekrar edilmeli. Her an elinizin altında olabilecek bir kitap. Okuması çok kolay ve keyifli. Şimdinin gücüne ve önemine o kadar çok vurgu yapılmış ki, daha önce çokça okuduğum öğretiler üzerine daha çok düşmemi sağladı. Kitapta ilişkiler, sağlık, başarı, para vb konularda sahip olduğumuz inançların ne tür etkiler oluşturabileceğine değinilmiş. Ayrıca kitapta hangi inançların hangi hastalığa neden olduğu ile ilgili bir liste ve bunlara çözüm olarak oluşturulan yeni inanç modelleri de bulunuyor. Tavsiye ettiğim bir kitap.

T
Tuba K.  -   09.09.2019
Babil.com  
ANDUIN