ÜYE OL        GİRİŞ   

Ebeveynus Dergisi Sayı: 4 Şubat 2020 % 35indirim

Ebeveynus Dergisi Sayı: 4 Şubat 2020

Kolektif

Ebeveynus Dergisi Yayınları

18,00 TL 11,70 TL
24 adet stoklarımızda

Ebeveynus, çocuğuyla birlikte öğrenen, büyüyen, gelişen anne babaların buluşma noktası ve aileyi ilgilendiren güncel haberlerden sanatsal etkinliklere, hobiden eğitime, uzman görüşlerine kadar birçok konunun ele alındığı bir dergi...

Uzun yıllar ulusal bir gazetede Annem Benim adıyla hazırladığı köşe yazılarında çocuk yetiştirmek üzerine deneyimlerini paylaşan, çeşitli dergilerde haberler yapan gazeteci Halime Sürek Kahveci’nin kurduğu ebeveynus.com sitesi bu derginin mayasını oluşturuyor.

Bütünsel bir yaklaşımla 21. yüzyıl ebeveynliğini kolaylaştırmanın yollarını araştıracağımız, bulacağımız ve deneyimlerimizle birbirimize ışık tutacağımız dergi, ayda bir yayınlanıyor. Ocak ayının kapak konusu, bağlı ama bağımsız çocuk yetiştirmek üzerine. “Yolu çocuğa değil, çocuğu yola hazırlamak için neler yapmalıyız?” sorusuna cevap arıyorsanız bu haberde ipuçları bulabilirsiniz. Milyonlarca öğrenci ikinci dönem için ders başı yaptı. Evde de bitmeyen, ders ve öğretmen konuları açıldı. Anne babaların öğretmenler hakkındaki olumsuz sözlerinin çocuklar üzerine etkisi, öğretmenlik mesleğinin geldiği nokta gibi birçok konuyu ele aldığımız “öğretmene saygı” dosyamızda uzmanlar zihnimizi aydınlatıyor.

Sosyal medya olmadan olmaz! Peki ya influencer’ların hayatımıza etkileri neler? Uzmanlara sorduk...
Dergide her ay değişebilen güncel dosya konularının yanı sıra, hamilelik, sağlık, ergenlik, eğitim, röportaj, dijital aile, astroloji gibi bölümler yer alıyor.

Bu disiplin başlıklarından ayrı olarak ürün gruplarının, yeniliklerin, kampanyaların duyurulduğu sayfalarımız bulunuyor. Etkinlikler ve kitap önerileri de sabit sayfalarımız arasında...

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Şubat 2020
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 17,50 x 25,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : Kuşe
Sayfa Sayısı : 76
Barkod : 3990000031397
Babil.com  
ISEN