0,0
0 değerlendirme
59,00 TL Bu alışverişten kazancınız: 0,00 TL
5 iş gününde temin Standart Teslimat : 11-12 Ekim

Ürün Hakkında

Jale Şimşek Amsterdam da yaşıyor. Çeşitli alanlarda iz bırakan çalışmalarından sonra, on yıldır Wilhelm Reich tarafından geliştirilen bedensel psikoterapi üzerinde uzmanlaştı. On iki yıldır bedensel psikoterapi alanında terapist olarak çalışmaktadır. Yaşanan gelişim travmalarının bedende yansımasını temel alan bu terapi biçimine ek olarak bedensel travma ve çözümü, üç boyutlu beyin ve bağlanma, çocuklarda travma ve bedensel çözüm temalarını içeren çeşitli eğitimler aldı.

Beden yolu ile bireyselleşme ve özgürleşme süreci için geliştirdiği program ve projelerden dolayı Hollanda kralından şövalye unvanı aldı. Halen tüm Hollanda ve arada bir Türkiye’de bedensel psikoterapi, beden yolu ile kendini tanıma, bedeni kendi kendini tedavi eder hale getirme kursları ve atölye çalışmaları yapmaktadır. En büyük hayali Türkiye’de bedensel psikoterapi üzerine uzman yetiştiren bir okul açmaktır. En Son Yüreğin Çürüyecek yazarın ilk kitabıdır.

Eril ve dişil enerji birbirinden ayrıldığından beri, her iki taraf da birbirini bulmak için çabalarken, acı çekildiği, dengelerin bozulduğu ve hep bir şeylerin eksikliği varmış gibi yaşandığı görülüyor. Bu kitapta kendisinden yaşça küçük bir gençle büyük bir aşk yaşayan kadının hikâyesini okuyacaksınız. Henüz kalbi pas tutmamış, aşk hüsranı yaşamamış, tamamen doğal olan bu genç erkek, tüm erkeklerin bozulmamış, zedelenmemiş taraflarını temsil ediyor. Kadın ise, yaşadığı onca aşka rağmen, bu genç adamda kadınlığını ve cinselliğini hiç sorgulamadan tamamen yaşayabiliyor ve kendini ona bıraktığında tüm bildiklerini unutup tamamen yok olurken o boşlukta kendisini buluyor. Genç adam ise aşkına sadık kalmak için çaba gösteriyor, birçok şeyi henüz anlamadığı halde içgüdüsel olarak bu aşkın lideri oluyor. ‘Tam istediğim kadın bu, beni bana yaklaştıracak olan kadın,’ diye düşünüp kadın dişil enerjisine kavuşurken, bu dişilik genç adamı eril enerjisini korumaya ve kullanmaya teşvik ediyor.

Yanlış anlaşılan eril enerji, dişil enerji özgürleştiği zaman kendisi olup eril gücünü ele alabiliyor. Bu kitapta özgürleşen dişil enerjinin hikâyesini okuyacaksınız. 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Devamını oku

Ürün Özellikleri

 • Kağıt cinsi adı
  2. Hamur
 • Sayfa sayısı
  256
 • Sayfa sayısı
  2022
 • Dil
  Türkçe
 • Barkod
  9786057057884
 • Henüz bir değerlendirme bulunmamaktadır.

  Deneyimlerinizi binlerce babil.com kullanıcısı ile paylaşabilirsiniz.

Babil.com
Tarayıcı ile devam et veya Uygulamada Aç