ÜYE OL        GİRİŞ   
Fi % 30indirim

Fi

Akilah - Azra Kohen

Destek Yayınları

31,48 TL 22,04 TL
Tükendi

Bu Hikayenin Sadece İnanılmaz Tarafları Gerçektir.

Fi, deneyimin içinde kaybolmak yerine korkmadan deneyime sahip olmanın yolculuğudur. İçinde bolca bulunan manipülasyon, seks, aldatma ve aldanma hikayeleri belki herkesin dikkatini çekebilir ama gerçeklerden yola çıkılarak ulaşılmak istenen yerde sadece farkındalık vardır.

Fi güzelliğin lanetlendiği, zekanın yağmalandığı, iyinin kurban edildiği ve kasaba kurnazlığıyla yönetilen bu gezegende, içine doğduğumuz bu kutsal hayatı kutlamak için yazılmıştır. Kendi potansiyelini keşfetme cesareti gösterebilmiş gerçek kişilere, çatlama cesareti gösterebilmiş tohumlara adanmıştır.

Bir kişiye duyulan aşktan daha acımasız bir şey var mıdır?

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ağustos 2014
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,50 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 600
Barkod : 9786054994861

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Kapak Tasarım
İlknur Muştu

Genel Yayın Yönetmeni
Ertürk Akşun

Grafik Uygulama
Cansu Poroy

hayır

Fi'deydim bıraktım; 200 sayfa kaldı oraya kadar da zor okudum, bence almayın. Zaman ve para kaybı... En önemlisi de zaman...

F
Fatma Civelek  -   12.08.2017
Sabun köpüğü!

Asla alınmaması gereken zaman ve para kaybı seri! Yazar sanırım Türkiye'yi ABD zannediyor olmalı ki cinselliği, uyuşturucuyu bu kadar alenen hiç çekinmeden anlatıyor. İki seriyi okudum son kitabı almadım bile. Berbat!

G
Gülsüm   -   22.04.2017
fi

ben kitabı oldukça sürükleyici buldum olumsuz yorumları anlayamadım yazarım öyle akıcı bir dili var ki kitap elinizden düşmüyor üç kitabını da oldukça beğendim sadece çi de biraz etki oranı düşüyor o kadar

G
Gizem Taşkan  -   18.05.2016
Zaman Kaybı

Kitabın her sayfasını bitse de gitsek modunda okudum ve kitap bitmek bilmedi.Seveni de çok sevmeyeni de.Bana kalırsa zaman kaybı.

M
Melike Çifci  -   19.04.2016
Fİ Mİ OKUMA

KİTAP DA SERİ DE YOĞUN BİR CİNSELLİKLE BAŞLIYOR. YAZAR SANIRIM İNSANLARIN DİKKATİNİ YOĞUN BİR CİNSELLİKLE ELDE EDEBİLECEĞİNİ SANIYOR. BENCE YANILIYOR DİYORSANIZ HİÇ OKUMAYIN. EDEBİ BİR NİTELİĞİ YOK. KONU İYİ OLABİLİR AMA ANLATIM KÖTÜ. AKİLLAH BİR YAZAR DEĞİL.

N
Nurten Görmez  -   15.04.2016
Zaman Hırsızı

Kitap cinsellikten fantezilerin ibaret. Yazar sanırım gri 'nin tonları etkisi altında kalmış ama o kitaplar gibi bunlarda kararmış. Boşa zamanınızı harcamayın merak bile etmeyin. İlk kitabı bile bitiremedim. Verdiğimi paraya da harcadığım zamana da yazık oldu. Anlamadığım nasıl çok satanlar listesinde yer aldı.

K
Kuddusi Demir  -   04.04.2016
beğendimm

kitap kesinlikle sıradan değil. Okuyucuya üst hikayeden çok daha derin mesajları var.Bu sebeble herkesin ilgisini çekmeyebilir.

M
Meliha Güngör  -   31.03.2016
vasat da altı.

Büyük ümitlerle başladığım bir kitaptı. Sonuç: hayal kırıklığı. Fazla abartılmış, ''herkes için yazılmamış'' diyebilecek kadar egolu, yalnızca diyaloglarla felsefe yapmaya çalışan bir kitap.

T
Tuğçe Yalaz  -   17.03.2016
Vasat

Bu kitabın herkes için yazılmadığı belli magazin izlemeyi seven kesime hitap ediyor.Çok basit bir konusu var ve uzadıkça uzuyor.En zor okuduğum kitapların başında geliyor.

S
Sercan Yıldırım  -   23.02.2016
Güzel kitap

Fi, deneyimin içinde kaybolmak yerine korkmadan deneyime sahip olmanın yolculuğudur. Tavsiye edilir.

S
Serpil Çil  -   10.02.2016
fi pişmalıktır

O kadar uç hayatlar ve o kadar saçma karakterler ki hiç beğenmedim. Yapılan yorumlara bakarak aldım fakat tam bir hayal kırıklığı oldu.

R
Rumeysa Özev  -   28.12.2014
Harika.

Bu kitaba başladıktan sonra bırakamayacaksınız... Alırken tereddüt ederek aldım ancak okumaya başladıktan sonra karakterler sizi alıp götürüyor.Gerçek hayatla ilişkili kendinizde "bende bunu yaşamıştım" diyeceğiniz bir kitap olmuş.

B
Bilgehan Akman  -   24.12.2014
fi yi anlamak

Bu kitap gerçekten herkes için yazılmamış... Hayatımda okuduğum en güzel kitaplardan birisi... Sofie'nin Dünyası tadında bence...

S
Sema Akçıl  -   23.12.2014
Babil.com