Babil.com
Film Yapım Sırları % 25indirim

Film Yapım Sırları

Fehmi Gerçeker

Lifecycle

37,04 TL 27,78 TL
 
0/5 (0 kişi)
Tükendi

Sürekli güncellenen WEB sitesi sayesinde FİLM YAPIM SIRLARI yaşayan bir kitap! Eğitim videoları ve güncel gelişmeleri siteden takip edebileceksiniz!
Devamlı güncellenen web bağlantıları ile;

Çerçeve

Kamera hareketleri

Işıklama teknik ve biçimleri… gibi pek çok eğitici video yanında, sinema dünyasındaki en son teknolojik gelişmeler ve söyleşiler okuyucu ile özenle paylaşılıyor.
“Film Yapım Sırları” sadece film yapımıyla ilgilenenler için değil, tüm sinemaseverler için de bir bilgi hazinesi!

Oluşan Bir Fikrin Perdede Ya da Ekranda İzlenebilecek Bir Film Haline Gelişine Kadarki Bütün Yapım Aşamaları Tek Tek, Detaylı Olarak Açıklanıyor!

Yapımcı *Senarist * Yönetmen *Oyuncu * Görüntü Yönetmeni * Sanat Yönetmeni *Ses Teknisyeni *Işık Ekibi * Casting *Yapımcı Görevlileri *Kurgu *Müzik ve Film Yapımındaki Her Bir Çalışan Kişi Kimdir? Gçrevleri Nedir? Ne Yapmaları Gerekir?


*Film Nedir? * Senaryo Yazımı Teknikleri *Casting Yönetmeni *Film Yapım Biçimleri *Çerçeve *Işık *Oyunculuk *Film Çekim Kuralları *Kamera *Mekan * Stüdyo Seçimleri *Çekim ve Bütçe Planlamalar Nörosinem … vs.

Fehmi Gerçeker’in engin deneyiminden süzülen ilgi çekici anekdotlar, sinema öğrencileri ve sinemaseverler için altın değerinde pratik bilgiler içeriyor.

…..Sayısız Yaşanmış Film Sırları….

Film yapımına ait tüm teknik bilgileri, tecrübeli bir yapımcı-yönetmenin British Library’deki gizli çekimden, Senegal’deki konuşan ağaca kadar birbirinden ilginç ve öğretici deneyimleri eşliğinde Film Yapım Sırları’nda bulabiliceksiniz…

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Şubat 2016
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 16,50 x 23,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 256
Barkod : 9786059296052

Kategoriler

Babil.com  
EDORAS