ÜYE OL        GİRİŞ   
Gücün Büyük Efsanesi / Karanlığın Gün Batımı % 25indirim

Gücün Büyük Efsanesi / Karanlığın Gün Batımı

Cerennur Kara

Aygan Yayıncılık

17,00 TL 12,75 TL
3 iş gününde temin

Her canlı dünyaya masum olarak gelir. Peki sonsuza kadar masum olarak kalabilir mi? Bu o kişinin seçimine bağlıdır. Kimisi kendi iradesiyle isteyerek masumiyetinden vazgeçer kimisi ise korumak için masumiyetini kaybetmek zorunda kalır ve onu bir daha geri kazanamaz. Çünkü masumiyet yeniden elde edilemeyen bir benliktir.

Ya onun varlığını sürdürebilmek için yenilgileri kabul ederiz ya da kazanabilmek amacıyla ondan vazgeçeriz. Bazen masumiyeti yok eden hayat şartlarıdır.

Yaşamak ve korumak için her şeye göğüs germek tüm canlıların üstesinden gelmek zorunda olduğu bir döngüdür. Bu tür nedenler yüzünden masumiyeti kaybedebiliriz ama bu kaybediş bir değişime, bu değişim ise yeni benlik yeni bir kişilik doğurabilir. Peki bu yeni benlikle ne kadar eski kişiliğinizin varlığını sürdürebilirsiniz? Eski kişiliğinizi yeni benliğinizden koruyabilir misiniz? Bu iç çatışmada hangisi sağ çıkabilir? Tabiki de hiçbiri, bu çatışma her zaman devam eder.

Taki kişi yeni bir varlık olduğunu kabul edene kadar. Kendinin yeniden doğduğunu kaderin ona bir şans daha verdiğini fark ettiğinde eskiden olduğu kişi artık yoktur…
Hayatın zorluğunu küçük yaşında keşfetmeye başlayan bir kız olan Berenay (Evılin)’ın kendisini yetişkin olmadığı halde yaşamak için hiç tahmin edemeyeceği bir savaşın içinde bulmasını ve yaşamak amacıyla verilen zor kararlarda değişmemeye çalışması anlatılır. Beklenmedik bir bağın yaşamını ve evrende ki tüm canlıları tehdit etmesi sonucunda kendi çıkarları doğrultusunda hüküm süren bir ırkın küçük bir kızdan nasıl hayallerini, geleceğini, yaşamını ve de insanlığını alışı yoğun bir şekilde insanlardan korkarken kendini savaşın asıl sebebi olarak bulan bir kızın ayakta duruşunu, ne olursa olsun amacına ulaşmak için yenilmemesini konu edinir.

Bir kız çocuğunun, kendi ırkından tek biri olarak gezegenler arasındaki savaşı, ırkların ittifakını, hırsıyla küllerinden oluşturduğu ordusunu ve yok olup yeniden var olan bir kişiliğin engelleri yıkıp evreni yönetmesi okuyucuya anlatılır. Kötülüğü ve karanlığı yok edecek gücün tekrardan var olması için verilen serüvenler sürüp giden dört seriden oluşan bir hikayenin karanlığın gün batımı adlı ilk serisiyle okuyucunun beğenisine sunulmuştur.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Şubat 2016
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,50 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 360
Barkod : 9786059707091
Babil.com