75 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Bedava!
Picture of Gurmepedia - Mutfağa Dair Her Şeyin Alternatif Rehberi

Gurmepedia - Mutfağa Dair Her Şeyin Alternatif Rehberi

Süleyman Dilsiz

0,0
0 değerlendirme
110,80 TL 150,00 TL %26
3 İş Gününde Temin Standart Teslimat : 24-25 Ocak

Ürün Hakkında

Süleyman Dilsiz’in yeni kitabı temel beslenme okuryazarlığı altyapısını oluşturmak, sağlıklı ve bilinçli beslenmek, yeni tatlar keşfetmek adına yazılan bir başucu kitabı…

n

Türkiye’de ilk olan Gurmepedia, tıp doktorlarının eşdeğer ilaç kullanımındaki referans kitabı Vademecum gibi ulusal mutfağımız için bir kaynak…

n

Temel beslenme okuryazarlığı altyapısını oluşturup mutfağa dair 500’ün üzerinde malzemenin alternatiflerini ve doğru saklanmasını esas alıyor!

n

Diyetisyen, mutfak ve sağlık personelleri ile mutfak sevdalısı herkesin başucu kitabı olma iddiasının yanında, mutfakta yaratıcılığı da teşvik ederek Yeni Türk Mutfağı akımının altyapısını oluşturmayı amaçlıyor.

n

Yazar çağımızın beslenme problemlerinden intolerans ve alerjenler ile vejetaryen – vegan – Karatay – paleo – ketojenik beslenme tarzlarının alternatiflerini de unutmamış: Yeşilliklerden baharata, yumurtadan balığa ve ete, yağdan sirkeye, meyveden sebzeye tüm yiyeceklerin ve hatta içkilerin alternatiflerini paylaşarak yabancı sosları da yerlileştirmiş.

n

Gurmepedia bildik ezber tatlarımıza farklı tatlar katmak, yenilikçi mutfağımızın inşası ve israf farkındalığı ile mutfağımıza referans kitap olma niteliğinde!

n

Sağlıklı, bilinçli beslenmek ve bildik tariflere yeni tatlar katmak için…

n

 

n

(Tanıtım Bülteninden)

n

 

Devamını oku

Ürün Özellikleri

 • Kağıt cinsi adı
  Kuşe
 • Sayfa sayısı
  397
 • Dil
  Türkçe
 • Barkod
  9786053046882
 • Kategoriler
 • Henüz bir değerlendirme bulunmamaktadır.

  Deneyimlerinizi binlerce babil.com kullanıcısı ile paylaşabilirsiniz.

Babil.com