ÜYE OL        GİRİŞ   
Hainin Arması % 22indirim

Hainin Arması

El Emblema del Traidor

Juan Gomez-Jurado

Pegasus Yayınları

36,94 TL 28,81 TL
Stoktan Teslim

 Bazen en büyük servet, en büyük yıkımın olduğu yerde gizlidir. 

Cebelitarık Boğazı, yıl 1940. Bir savaş gemisi fırtınada savrulan bir botta yolculuk eden bir grup Alman’ın hayatını kurtarır. Grubun lideri de hayatını borçlu olduğu kaptana bir hediye verir: altın ve değerli taşlarla bezeli bir arma. Bu arma yetim bir gencin yaşamına yön vermiştir. Paul, iki dünya savaşı arasındaki dönemde Münih’in ev sahipliği yaptığı hikâyede babasının ölümünün ardındaki gerçeği her ne pahasına olursa olsun öğrenmek ister. Böylesine zor bir zaman diliminde verdiği hayat mücadelesine Yahudi bir kıza duyduğu koşulsuz aşk, kuzeninin bitmek bilmeyen zulmü ve masonluğa geçiş süreci de eklenecektir. 
Gerçek bir olaydan ilham alan Hainin Arması, Nazi Almanyası’ndaki güç odaklarıyla bağlantılı bir armanın tarihini gözler önüne seren unutulmaz bir roman. 

“Hainin Arması muhteşem bir kitap. Sadece Juan Gómez-Jurado böyle zorlu bir konunun üstesinden gelebilirdi.”
Katherine Neville, Sekiz’in Yazarı

“Kalp atışınızı hızlandıracak sırlar ve aldatmacalarla örülü bir hikâye.”
Daily Express

“Juan Gómez-Jurado, tarihî bir olaydan esinlenip sürprizlerle bezenmiş dokunaklı bir roman ortaya koyarak kendini aşmış. İşte tam da bu tür kitapları okumayı seviyorum.”
Javier Sierra

“Güçlü bir olaylar sarmalı, capcanlı bir tarihî içerik, hızlı bir anlatım, heyecan uyandırıcı bir gizem ve kusursuz karakter tahlilleriyle bu roman Da Vinci Şifresi gibi komplo hikâyeleri ile çok boyutlu gerilimleri sevenleri tatmin edecek nitelikte.”
Booklist

“İnsanı hem eğlendiren hem cezbeden gerilim ögeleri ve ters köşelerle dolup taşıyor. Juan Gómez- Jurado’nun hayal gücü ziyaret etmeniz gereken harika bir yer.”
Steve Berry

“Sürükleyici bir aşk hikâyesi… Üstelik öyle bir kötü karakter var ki Hitler’i gölgede bırakıyor.”
Kirkus

“Büyüleyici bir kitap. Akıcı anlatımı ve şaşırtmacalı olaylarıyla sizi son sayfaya kadar büyüsünün etkisi altında tutacak.”
Blogcritics

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ekim 2017
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 384
Barkod : 9786052993156

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Kahraman Türel

Editör
Fatma Balta

Katkıda Bulunan (İçerik)
Meral Gök

Babil.com