ÜYE OL        GİRİŞ   
Harry Potter: Sihir Tarihi % 30indirim

Harry Potter: Sihir Tarihi Ciltli

Kolektif

Yapı Kredi Yayınları

120,00 TL 84,00 TL
Ön sipariş: 4.3.2019
 Bu ürün 4.3.2019 tarihinden itibaren sevk edilecektir. Piyasa çıkış tarihi tedarikçi kaynaklı olarak değişebilir. Siparişinizi oluştururken bu durumu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın yayımlanışının yirminci yılı şerefine sihir tarihini keşfetmeye davetlisiniz...

Bu kitap, J.K. Rowling’in kişisel koleksiyonundan daha önce hiç görülmemiş parçalar da dahil olmak üzere British Library’nin arşivlerinden garip, müthiş ve ilham verici parçalarla dolu harika bir eser. Sizi Astronomi’den İksir derslerine, Tılsımlar’dan Kehanet’e Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nun ders programını derinlemesine keşfetmeye davet ediyor.

Uzmanlardan oluşan bir kadro, sizi British Library’den ve dünyanın dört bir yanındaki koleksiyonlardan itinayla seçilmiş nadide parçalar arasında gezdirerek, sihirle ilgili bütün konularda size rehberlik edecek. Kadim büyü kitaplarını inceleyecek, gökyüzü kürelerine hayret edecek, Yaşam İksiri’nin sırrını açığa çıkarmayı vaat eden tezhipli bir el yazmasını açacaksınız. Ejderha kanı şişelerine, yılan biçiminde asalara, acayip adamotu köklerine, renkli at-adamlara ve gerçek bir cadı süpürgesiyle karşılaşmaya hazır olun. Harry Potter hikâyelerinin sihir, tarih ve mitle kesişimi hem büyüleyecek hem de eğlendirecek.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltli
Basım Tarihi : Eylül 2018
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 22,60 x 26,70 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : Kuşe
Sayfa Sayısı : 256
Barkod : 9789750842252

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Sevin Okyay
Kutlukhan Kutlu

Editör
Hazel Bilgen

Katkıda Bulunan (İçerik)
Sally Griffin

Babil.com