ÜYE OL        GİRİŞ   
Hiçbir Şeyin Mavisi % 30indirim

Hiçbir Şeyin Mavisi

Soydan Kızgın

Kurgu Kültür Merkezi Yayınları

22,00 TL 15,40 TL
Stoktan Teslim

Sanki onca zaman hiç geçmemiş aradan, daha dün tutmuş gibiyim ellerini, iöçimde eskimeyen tek şey o anın heyecanı. Günden güne kendimi daha da içinde bulduğum aşkın, beni ne kadar sardı, sarmaladıysa, o kadar yaşadım, yeşerdim. Ama biliyor musun, yine de hep eksikti. Çoğu kez, bir arada, el ele olduğumuz zamanların sevinci, seni bu şehirde daha erken bulamamış olmanın kaderini söküp alamadı yüreğimden. İç içe yaşadım bu ikisini de. Belki bu yüzden sevgilim, gözlerine ne zaman baksam, ne zaman öpsem ellerini, engelleyemedim içimin titremesini.

Aşk anların kavuşması, kuşatmasıdır biraz da. Evet yarınlar konuşulur, umutlar ve hayaller bölüşülür ama yaşanan hep bugündür. Sonra bir an gelir, eller yalnızlığın ayazında soğumaya başlar, bakışlar boşluklara düşer, gitgide kısalır gündüzler; dünler, geçip gitmiş günler özlenir. Çünkü "Aşkta yarın yoktur..."

Nice kasırgalara kafa tutttuktan sonra küçücük bir esintide kırılıverenlerin; yıllar boyunca dilinin ucuna gelmiş sözleri rüzgarlara fısıldamış gizli sevdalıları; pişmanlıklarını yürek atımı gibi ömür boyunca içinde taşıyanların; aşkın o kendine has dilini kurup sözcükler üstü bir dünyayı inşa edenlerin hikayelerinin yer aldığı bu kitap, aşkın her renginde izler bırakıyor okurun kalbinde.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Eylül 2015
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,00 x 20,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 135
Barkod : 9786055009748

Katkıda Bulunanlar

Kapak Tasarım
Murat Özkoyuncu

Babil.com