ÜYE OL        GİRİŞ   

Hipnoz ve Performans % 45indirim

Hipnoz ve Performans

Yalçın Kaya

Gerekli Kitap Yayınları

28,00 TL 15,40 TL
Stokla sınırlı: 2 adet

Beynin yalnızca yüzde beşini kullandığımız düşünülürse performansımızı arttırmak, pek çok bilinmezi kolaylıkla öğrenebilmek, güçlü bir belleğe sahip olmak, pek çok soruna, duruma en sonuç alıcı yoldan müdahale etmek için neler vermezdik ki...

İşte söz konusu bu müdahaleler yollarından en içteni, en komplikasyonsuzu (yan etkisi en az olanı) ve en farklı olanı nedir acaba diye soracak olursak bunun yanıtının hipnoz olduğunu söyleyebiliriz.

Çağların bilgi birikimini en bilimsel düzeyde kullanan yaklaşım, performansını arttırmak için çağımız hipnozu insanına önemli bir seçenek olarak sunmakta, arzu edilen pek çok sonucunda alınmasını sağlamaktadır.

Y. Doç. Dr. Yalçın Kaya, hipnoz konusuna eğilerek, başta spor olmak üzere hayatın pek çok alanında insanların performanslarını arttırmak için hiçbir tehlike, yan etki ya da olağanüstü bir kayıp içermeyen hipnozu hokus pokus alanı olmaktan, istismar konusu yapılmaktan kurtararak bilimsel zemine taşımış, tıbbı müdahale gerektirmeyen pek çok sorunun çözümü yolunda önemli adımlar atarak hipnozu akademik dünyaya taşımış, böylelikle bilimsel zeminde ele alınmasını sağlamış, konunun ehil ellerce yürütülmesinin yolunu açmıştır.

Kitapta, hipnozun kullanım alanları tek tek ele alınmakta, hangi alanlarda kullanıldığı eni boyuna incelenmekte, okuyucunun hipnozdan bilimsel olarak yararlanmasının yolları gösterilmektedir.

Her insan, üstün performansla hayatını düzenlemek ister. Oysa hayat, hiç de böyle bir isteğin önünü doğrudan açmış değildir. İşte tam da burada hipnoz devreye girmektedir. Hayatın güçlüklerini yenmek, yeni yaşam yolları açmak, mutluluğu sahip olmak için iplerin elimizde olduğunu hipnoz bilimi bize söylemektedir.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Şubat 2011
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 534
Barkod : 9786058806832

Katkıda Bulunanlar

Editör
Veysel Dinler

Kapak Tasarım
Hasan Uygun

Babil.com  
ANDUIN