ÜYE OL        GİRİŞ   
Hz. Muhammed’den Hayat Dersleri % 25indirim

Hz. Muhammed’den Hayat Dersleri

Adem Suad

Tutku Yayınevi

9,95 TL 7,46 TL
Stoktan Teslim

Hz. Muhammed (s.a.v.), Allah-ü Teala’nın “Habibim” diye hitap ettiği, insanlığın kemalindeki, en güzel insan. O, bu dünyanın meşakkatlerinden kurtulup, ebediyen saadet içinde yaşayabileceğimiz bir alemin habercisi ve müjdecisidir. Kainatta var olan her bir yaratığın kaşifi ve ilan edicisidir. Allah’ın güzelliklerine delalet eden en güzel isimlerin göstericisidir. O olmasaydı, ne ruhumuzdaki bu derinlikleri kavrayabilir, ne de kabirden geçip sonsuzluğa uzayan bu yolu ve bu yolculuğu bu kadar şirin görebilirdik. Bu nazarla bakıldığında Efendimiz, bir muhabbet deryası, rahmet sembolü ve yaratılmışların içindeki en nurani varlıktır.

Efendimizi tanımak, O’nu bilmekten geçer. Bildikçe sevgi, sevdikçe de yakınlık artar. Dolayısıyla öncelikle Efendimizi tanımalı ve bu tanıma sonucunda O’nunla hayat denen bu yolculuğu en güzel şekilde tamamlamalıyız.

İstedik ki, Efendimizle hayatımızı hayatlandıralım, O’nu tanıyalım, bir günü değil, her günü nasıl yaşamışsa biz de O’nu model alalım.  O’nunla hayatımız anlamlı hale gelsin. Bütün bir ömrümüz O’nun nuruyla nurlansın!
 

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Aralık 2016
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 20,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 224
Barkod : 9786054308385

Katkıda Bulunanlar

Editör
Füsun Dikmen

Kapak Tasarım
Faruk Erşahin

Babil.com