ÜYE OL        GİRİŞ   
Hz. Peygamber'in Zuhur Etmesi % 40indirim

Hz. Peygamber'in Zuhur Etmesi

Müsennif Velioğlu

Küresel Kitap

10,80 TL 6,48 TL
Stoktan Teslim

Kitap ve Sünnet, yüce Allah'ın kullarına karşı delilinin, kendileri ile ortaya konulduğu iki esastır. İtikadî ve amelî hükümler, emir ve yasaklar onlar üzerine bina edilir.

Peygamber Sallallâhu Aleyhi ve Sellem’in zuhur edip (uyanıkken açıktan görülüp) ondan yardım ve telkin alma konusunu Kur’an ve sahih Sünnet çerçevesinde incelemeye çalışacağız.

Bu konu bağlamında toplumda veli (evliya) kabul edilen kişilerin vefatlarından önce veya sonra zuhur etmesi, hayatta olan insanlara yardım etmesi konusu…

Yine; Musa Aleyhisselam zamanında yaşayan Hızır’ın hayatta olup olmadığı ve zuhur ederek hayatta olan insanlara yardım etmesi konusu.

Yine; Allah yolunda şehid olanların nasıl bir hayat yaşadıkları ve zuhur ederek hayatta olan insanlara yardım etmesi konusu.

Yine; Allah Resulü’nün Sallallahu Aleyhi ve Sellem rüyalarda görülmesi, kendisinden telkin ve tavsiye alma konusu bu bağlamda işlenmiş ve açığa çıkmış olacaktır.

Yüce Allah'tan bu amelimizi kendi vechi için ihlasla yapılmış, rızasına uygun ve kullarına faydalı kılmasını niyaz ederiz.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Aralık 2018
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 96
Barkod : 9786056891434
Babil.com