ÜYE OL        GİRİŞ   
İki Yaka Bir Yürek % 20indirim

İki Yaka Bir Yürek

Levent Boyacıoğlu

Meşe Kitaplığı

11,00 TL 8,80 TL
Stoktan Teslim

Levent Boyacıoğlu'nun kaleminden süzülmüş kelimeler, dans ederek yalın cümlelerde muhteşem öykülere dönüşüyor. Yaşanmışlığın bu denli güzel anlatılması, okuyucunun damağında çok güzel tatlar bırakacak.

Boyacıoğlu'nun öykülerindeki betimlemeler, bir kelebeğin kanadındaki kadifemsi renk cümbüşünü andırıyor. Her biri özenle seçilmiş bereketli cümleler okundukça yüreğinize akıp başka diyarlara götürüyor.

Hayatın renklerinden oluşturduğu insanları, büyük bir ustalıkla dahil ediyor öykülerin içine. Hüznün suyuyla yıkanmış yüzleri, kurutulmuş gözyaşlarının bıraktığı tortuyu, insanın içindeki büyük yangınları, bir cama şekil verir gibi işliyor öykülerinde.

Kalemin sesi, yazarın sesiyle bütünleşince; yediden yetmişe herkesin kalbinde yer bulacak İki Yaka Bir Yürek.

Sıcak ekmek kokusu gibi bir kitapla edebiyat külliyatımıza "Merhaba!" diyor Levent Boyacıoğlu. Belli ki daha çok öykü okuyacağız onun kaleminden. Hayat ırmağı onun öyküleriyle tanıklık edecektir bizden sonraki nesile.

Elinizden bırakamayacağınız bu kitap, sizi sıcacık yaşamlara konuk edecek, unutulmaya yüz tutmuş değerleri gün yüzüne çıkaracaktır.

- Alper Akdeniz

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Mart 2015
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 103
Barkod : 9786056451485

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Kapak Tasarım
Hakan Esmergül

Düzelti - Redaksiyon
Nilüfer Yıldız Şendur

Genel Yayın Yönetmeni
Ayça Duru Salıcı

Babil.com