Babil.com
İknanın Anahtarı % 30indirim

İknanın Anahtarı

İstisnasız Herkese Ulaşmanın Sırrına Kulak Verin

Just Listen

Mark Goulston

MediaCat Kitapları

40,00 TL 28,00 TL
 
0/5 (0 kişi)
2 iş gününde temin

Diyelim ki işyerinde düşmanca davranan bir meslektaşınız, öfkeden deliye dönmüş bir müşteriniz, son derece alaycı bir çalışanınız var. Böylesi zor durumlarda insanlara istediğinizi nasıl yaptırırsınız? İknanın Anahtarı’nda tecrübeli psikiyatrist, danışman ve iş koçu Mark Goulston, verimli bir iletişimin imkansız göründüğü zamanlarda bile herkese ulaşmanın sırrını açıklıyor.

İknanın Anahtarı bir işin, satışın veya ilişkinin sürüncemede olduğu her durumda kullanabileceğiniz son derece etkili araçlar ve teknikler sunuyor. Mark Goulston bu tekniklerin geçerliliğini GE, IBM, Goldman Sachs, Kodak, Federal Express, Hyatt ve Disney gibi şirketlerde iş koçu olarak hizmet verdiği 30 yıllık kariyerinde kanıtlamış, FBI ajanlarına ve rehine görüşmesi yapanlara bile ölüm-kalım meselelerinde yardım eden önemli bir yol gösterici.

Bu kitapta bir yandan Goulston’ın eğlenceli ve deneyimli kaleminin tadına varırken, diğer yandan da kendinizi yazarın son derece güçlü ikna stratejilerini uygularken bulacaksınız.

İknanın Anahtarı ile önünüzde açılmadık kapı bırakmayacaksınız.

 

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Aralık 2019
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 14,50 x 21,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 318
Barkod : 9786055755690

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Aslı Kalem Bakkal

Editör
Yankı Enki

Kapak Tasarım
Ahmet Kılıç

Genel Yayın Yönetmeni
Pelin Özkan

Babil.com  
ANDUIN