Babil.com
İlişkiler Okulu % 35indirim

İlişkiler Okulu

Bilge Öztoplu

Ulak Yayıncılık

30,00 TL 19,50 TL
 
0/5 (0 kişi)
6 adet stoklarımızda

İlişkiler Okulu”, her katında on sınıf olan dört katlı bir binadır. Kırk derslik olan bu sınıf­larda öğrenciler için sınav kesinlikle yoktur! Ki­şiler sonraki sınıfı yaşadığı farkındalık sayısı ile hak ederler. Öğrenciler ruhun genişlemesini daha da çabuklaştıran karşı cins ilişkilerinden bakarak kendini tanıma yolculuğuna çıkarlar. Öğrencilerin

Turuncu Toprağa uzanıp kendileri ile buluştukları saniyeler, onların yaşam ve ilişkiler okulundan mezun olduğu diploma törenleridir.

Bir Şölen! Bir Tören!

“Her insan, insanlığın bir öyküsüdür” der Hintli filozof Krishnamurti. İnsan, kendinden önceki tüm insanlık birikimini anneyle kurduğu ilişkiyle almaya baş­lar. Sonra aile ve sonrasında toplumla kurduğu ilişkiyle... İnsan denilen varlık, ilişkinin ürünüdür, hatta ilişkinin kendisidir. Bu nedenle ilişki kurma ihtiyacı ve kurduğu ilişkilerle ilgili sorunlar onun hayatının en önemli sorunlarıdır. İlişkiler üzerine yapılan onca araştırma olmasına rağmen, ilişki ihtiyacına ve ilişki sorun­larına analitik yaklaşan çalışmalar yetersizdir.

“İlişkiler Okulu” tam da bu eksik alana katkı sunmaya çalışıyor.

Sadece yapmanız gerekene değil, neyi neden yaptığınıza da ışık tutarak, so­runlarınızı kendi başınıza aşmanız için kendinizi anlamanıza ışık tutuyor...

- Psikolog, Yazar, İlişki ve İletişim Danışmanı Mustafa Topkara

Dört katı çıktığında sabırla bu okulda, sade cümlelerle ilişkileri, acıları, al­datılmaları öğreneceksin, ama en önemlisi kendini bulacaksın sonunda... “Ne­rede bu okul?” diye soracaksın kendine. Gerçekten bu okul nerede?

Çok emek harcandığı belli olan bu kitap bir okul bence...

- Psikiyatrist, Yazar Dr. Semih Dikkatli

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Temmuz 2016
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,50 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 416
Barkod : 3990000067586
Babil.com  
EDORAS