ÜYE OL        GİRİŞ   
İnsanları Okuma Sanatı % 27indirim

İnsanları Okuma Sanatı

Serap Meryem

Serencam Yayınevi

25,00 TL 18,25 TL
Stoktan Teslim

Ben sevdiklerim için kendi hayatımdan vazgeçtim, fakat kimse beni takdir etmiyor.

Saçımı süpürge ettim, eşimi mutlu etmek için her şeyi yaptım, fakat ne yaptıysam mutlu olmuyor. Çocuklarımın hepsini aynı şekilde yetiştirmeye çalıştığım halde, kızım beni çok üzüyor. Ben nerede hata yaptım? İşyerindeki arkadaşım bana taktı, sürekli üstüme geliyor. Annem neden hep benimle zaman geçirmek istiyor ki, ben boğduğunun farkında değil mi? Eşim sürekli geç kalıyor ve beni küçük düşürüyor, bunu beni üzmek için yapıyor. Günlerdir doğum günüm için hazırlık yapmıştım, o benim doğum günümde sadece küçük bir hediye aldı. Demek ki sadece bana bu kadar değer veriyor.

Hayatımızda birçok insan ile karşılaşırız. Fakat bazı insanlar bizi çok yorarlar. İşin ilginç tarafı ise bizi üzen kişilerin genelde en yakınlarımızın olmasıdır. Peki, bunun anlamı nedir? Mizaç farklılıkları… Her insan kendine özel bir mizaca sahiptir ve mizacı gereği başka şekilde düşünemiyor ve davranamıyordur.

İnsan tanıma teknikleri ilmine sahip olduğumuz zaman, insanların davranışlarının ve düşüncelerinin aslında çoğu zaman kötü niyetli ve çok da sıradışı olmadığını anlarız. İnsanı okuma ilmini bilen bir insan çok daha rahat, huzurlu ve mutlu olabilmenin altyapısına sahip olur.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Şubat 2019
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 272
Barkod : 9786059180900
Babil.com