ÜYE OL        GİRİŞ   
İş Yaşamında Başarısızlık İçin On Emir % 45indirim

İş Yaşamında Başarısızlık İçin On Emir Ciltli

Donald R. Keough

Martı Yayınları

15,00 TL 8,25 TL
4 adet stoklarımızda

Coca-Cola'nın eski yöneticisi olan Don Keough şu anda bir bankacılık şirketi olan Allen & Company'nin yöneticiliğini yapmaktadır. Altmış yıllık kariyerinde birçok şirketin battığına (Bunlara New-Coke'da dahil) şahit olan Keough, aynı zamanda iş dünyasının en başarılı isimlerinden olan Warren Buffett, Bill Gates, Jack Welch, Rupert Murdoch ve Peter Drucker ile yakın dostluklar kurmuştur.

Şimdi ise tecrübeleri olan bir iş adamı olarak büyük şirketlerin nasıl problemli bir konuma geldiğini bizlere açıklamaktadır. En başarılı ve en zeki yöneticilerin bile bu yönlerine çok güvenip basit, hatalar yapıp, tuzaklara düşebileceğini göstermektedir. Bu gibi durumlardan sonra ise daha büyük hatalar da birbirini takip edecektir.

Bu sade anlatımlı "nasıl kaybederiz" kitabında Don Keough'un kariyerinden anekdotlar ve iş dünyasında ses getiren büyük hatalar ve çöküşlere yer verilmiştir. Kitabındaki ana başlıklardan bazıları: Risk Almayı Bırakın, Esnek Olmayın, Kendinizi Soyutlayın, Gelecekten Korkun gibi başlıklardır.

Yazarın da söylediği gibi "Koca bir iş hayatı boyunca adım-adım başarıya ulaşabileceğim bir formül yaratamadım. Aksine yapabildiğim şey nasıl kaybederim diye düşünmemdi. Size garanti edebilirim ki bu kitaptaki formülleri uygulayanlar kaybetmekte çok başarılı olacaklardır."

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltli
Basım Tarihi :
Basım Yeri :
Boyutlar : 13,50 x 20,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 190
Barkod : 9786055872700
Babil.com  
ANDUIN