ÜYE OL        GİRİŞ   
İşgalci % 35indirim

İşgalci

Invaded

Melissa Landers

GO! Kitap

28,00 TL 18,20 TL
Stoktan Teslim

Uzaylılar insanlarla ittifaka hazırlanıyor.

Bu kez de Dünyalı Cara Sweeney, L'eihrlilerin konuğu.

L’eihrli erkek arkadaşı Aelyx’i, iki gezegen arasındaki ilişkileri yoluna koymak için, Dünya’ya gönderdikten sonra yabancı bir gezegende bir başına kalan Cara’nın etrafı onu istemeyen klonlarla çevrilmiştir. Hatta Aelyx’in evcil hayvanı bile ondan nefret eder. Yeni hayatına uyum sağlamak için her yolu deneyen Cara, çok geçmeden bu gezegende Aelyx ile mutlu olup olamayacağını sorgulamaya başlar.

Dünya’daki Aelyx’in durumu da Cara’nınkinden farklı değildir. Birbiri ardına düzenlenen suikastların hedefindeki Aelyx, Dünya-L’eihr ilişkilerini güçlendirmek için yoğun bir halkla ilişkiler kampanyası yürütmeye çalışır. Dünya hükümetlerinin vatandaşlarından gizlediği küresel su krizine çözüm getirecek teknoloji L’eihrlilerin elindedir ama bu teknolojiyi Dünyalılarla paylaşmaları ancak ittifak kurmalarıyla mümkündür. Ama her iki taraftan da yükselen itirazlar ve ittifakı baltalayacak şiddet eylemleriyle Cara’nın da Aelyx’in de işleri hiç de kolay değildir.

İki genç aşık, bir yandan gezegenlerinin geleceği için canla başla mücadele ederken bir yandan da birbirlerinden sayısız ışık yılı uzakta ayrılık acısına katlanmaya çalışır… ta ki dünyalarına yönelik bir tehdit onları yeniden birleştirene dek.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Haziran 2015
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 14,00 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 428
Barkod : 9789759998158

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Demet Orhan

Editör
Nurten Hatırnaz

Kapak Tasarım
Alison Chamberlain

Genel Yayın Yönetmeni
Bülent Okay

Grafik Uygulama
Ayşe Çalışkan

Katkıda Bulunan (İçerik)
Ebru Sürmeli

Okuyunnn

İlk kitaptaki gibi yine muhteşem bir kitaptı.Üçüncü kitapta da aynı beklendim var 😊😊

İ
İşın Çolak  -   01.08.2016
😁😁✔✔

Gercekten iyi bir kitapti serinin ikinci kitabiydi yine birinci kitabinda oldugu gibi surükleyiciydi cok begendim okumanizi tavsiye ederim😁

B
Başak Yılmaz  -   27.07.2016
Babil.com