Babil.com
İşletme Finansmanı % 20indirim

İşletme Finansmanı

Sibel Fettahoğlu, Abdurrahman Fettahoğlu

Umuttepe Yayınları

69,00 TL 55,20 TL
 
0/5 (0 kişi)
8 adet stoklarımızda

İşletme Finansmanı

Abdurrahman Fettahoğlu

1952 yılında Trabzon'da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Trabzon'da tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini (İstanbul Ticari İlimler Akademisini ) 1973 yılında tamamladı.

Yüksek lisans ve Doktora eğitmini Viyana Ekonomi Üniversitesi (Wirtschafsuniversitat Wien)'de yaptı. Doktora sonra ingilizce dilini geliştirmek üzere Cambridge/İngiltere'de bulundu.

Akademik kariyerine 1979 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Trabzon Ticari İlimler Akademisi)'dne başladı. 1993 yılından beri Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde akademik yaşamını sürdürdü. 1998-2004 yılları arasında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Almanca İşletme Bölümü'nde öğretim üyeliği yaptıktan sonra Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'ne döndü ve halen bu Fakülte'de öğretim üyeliğini ve Bölüm Başkanlığını sürdürüyor. Ayrıca; bu Fakülte'nin üç dönem Dekanlığını da yapmıştır.

İşletme Bölümü öğretim üyesi olan Abdurrahman Fettahoğlu'nun, finans alanında bir çok ulusal ve uluslararası yayımı ve kitabı bulunmaktadır. Almanca ve İngilizce dilini konuşmaktadır. Evli ve bir çocuğu vardır.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Aralık 2018
Basım Yeri : Türkiye / Kocaeli
Boyutlar : 16,50 x 24,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 314
Barkod : 9786052012857

Katkıda Bulunanlar

Kapak Tasarım
Yunus Karaaslan

Babil.com  
ATES