Babil.com
İyi Bir Asistan ve Yönetici Sekreteri Olmak İçin Sekreterin Klavuzu % 30indirim

İyi Bir Asistan ve Yönetici Sekreteri Olmak İçin Sekreterin Klavuzu

Ayson Karabağ

Akba Yayınları

35,00 TL 24,50 TL
 
0/5 (0 kişi)
6 adet stoklarımızda

Sevgili okuyucum;ben size bir şey satmaya, ikna etmeye çalışmayacağım.Böyle bir çaba harcamayacağım. Böyle bir düşüncem ve planım da yok. sadece sizinle sıcak ilişki içinde olmak,size şunu hatırlatmak istiyorum:Bu mesleğe sıkı sıkı sarılın, yüreğinizi verin, inanarak ve severek yapın. kendisini geliştiren, okuyan, mücadeleci,sabırlı ve azimle önüne çıkan engelleri aşan ,iş bilgisine güvenen, insan ilişkilerini geliştiren, bilgi düzeyi yüksek, espri anlayışı olan,işine heyecan kazandıran, kalite ve başarı yolunu aralayan, kariyer peşinde koşan kişilerin bu meslekte geleceği var. Yüksek notlu okul diplomanızı aldınız ama, hayat diplomaızdaki notları kendiniz dolduracaksınızı. zamanınız boşa gitmesin, daldan dala konmayın, hayatınız için,kendiniz için bir karar verin ve o yolda ilerleyin . sabırlı olun , bu mesleğin güzelliklerini yaşayacaksınız.

Bu kitapta size çok yararlı olacak bilgiler ve önerilerimi bulacaksınızı.

Bunlar teorik ama pratiği siz yaşayacaksınız.

İnsan ilişkilerinden tutan yöneticiyle uyumlu çalışmaya, telefon kullanmaktan, dosyalamaya, yazışmaya meslek hayatında karşılaştığız ve yaşadığınız pek çok olayları bu kitapta bulacaksınız. Dikkatli okuyarak onu hissetmeli ve uygulamalısınız.

Artık diyorum ki, başarılı ,kaliteli sekreterler öne çıksın. Ben santral sekreteriyim, ben yönetici sekreteriyim, ben asistanım, ben hukkuk sekreteriyim, ben Tıbbi sekreterim, ben dosyalama sekrteriyim,ben basın sekrteriyim, diyecek yüreğe sahip olun. Bu işi herkes yapmasın. Bu işe uygun kişiler, gönül verenler yapsın.

Bu mesleğe gönül verenler, bu mesleği layıkıyla yapanlar, geleceğe güzel, kariyer, tertemiz bir sekrterlik mesleği bırakacaklar. Benım en büyük dileğim bunu görmek ve yaşamak...

İyi bir asistan ve yönetici sekreteri olmak için mesleğinizde, başarı merdivenlerini bızla tırmanmak kendi elinizdedir. Bunu için sadece yardımcı ve destekleyici bilgilere ihtiyacınız olacak.

Sekreterin Klavuzu size bu desteği verebilecek pratik bir yapıttır.

İnsan ilişkileri, konuşma kuralaları, yazışma, dosyalama, hangi evrak kaç yıl saklanır, kişisel gelişim,toplatılarda sekrterin rolü , yöneticinin zamanını etkin kullandırma,telefonla konuşma kuralları,fikrinizi ifade edebilmek,günlük plan yapılması, organizasyon, ekip çalışması, insiyatif kullanabilmek, kişisel becerilerinizin geliştirilmesi ve daha bir çok bonu....

Tüm bunları farklı bir anlatım tarzı ile sekrterin klavuzu 'nda bulunacaksınız.

Bu kitap kariyer yapmaya kendinizi nasıl hazırlamanız gerektiğinde, gereken bilgileri nasıl şekillendireceğinizde, nasıl kullanacağınızda, seçim yapabilmeniz için neleri yapmanız gerektiği gibi konularda size yardımcı bir rehber olacaktır.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Haziran 2020
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 14,00 x 18,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 349
Barkod : 3990000000004
Babil.com  
ATES