Babil.com
İyimserlik - Gerçeği Gözlemlemenin Şifalı Yolu % 25indirim

İyimserlik - Gerçeği Gözlemlemenin Şifalı Yolu

Beynini Tanı, Duygularını Yönet, Hayatını İyileştir

Marian Rojas Estape

Havsala Yayınları

26,00 TL 19,50 TL
 
0/5 (0 kişi)
29 adet stoklarımızda

Psikiyatrist Marian Rojas Estapé, daha iyi bir yaşam arayışında olanlar için nörobilim odaklı farkındalığın temel kılavuzunu sunuyor. Beyni anlamak, duyguları doğru yönetmek ve stres faktörlerine verilen tepkilerin farkında olmak, size daha fazla öz kontrol sağlayabilir. Bu, kısa reçetelerle mutluluk vaat eden bir rehber kitaptan ziyade, beynimizin strese, tehditlere, hiperstimülasyona ve dijital çağın manipülasyonlarına nasıl tepki verdiğine dair kapsamlı bir bakış. Estapé; sağlam ve güncel psikiyatrik araştırmalarla desteklenen kanıtlanmış tekniklerle hayatımızı nasıl iyileştireceğimizi öğretiyor.

Estapé; bilim, psikoloji ve felsefeyi birleştirerek mutlu bir varoluşu nasıl gerçekleştireceğimize dair pratik tavsiyeler sunuyor. Bunlar, beynin bölümlerini tanımayı, sağlıklı hedefler koymayı, iradeyi güçlendirmeyi, duygusal zekayı geliştirmeyi, aşırı özeleştiriden kaçınmayı ve kanıtlanmış iyimserlik sanatında ustalaşmayı içeriyor.

"Çağdaş toplumlardaki stres, anksiyete ve depresyonun tahribatını araştıran büyük bir eser." Cadena Ser, 2020

"Bilimsel, psikolojik ve insani bakış açısını birleştiren yazar, bize çok yararlı tavsiyeler ve hayatlarımız için derin bir düşünme alanı sunuyor." El País, 2019

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Aralık 2020
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 208
Barkod : 9786057485502

Katkıda Bulunanlar

Hazırlayan
Hasan Doğan

Babil.com  
EDORAS