ÜYE OL        GİRİŞ   

Kadın Şapkası % 40indirim

Kadın Şapkası

Elif Konur

Klasör Yayıncılık

18,00 TL 10,80 TL
3 adet stoklarımızda

Hayat süregelen bir ritmi içinde değişik tatlarda bir yaşam sunar bizlere. Bir şarkı. bir şiir, bir resim, bir kitap, bir replik alır nerelere götürür bizi. Kadın Şapkası müthiş bir kitap, satırlarında kendimi bulduğum, hayatın bize sunduğu o güçlü lirik senfonisi gibi. Kutluyorum Sevgili Elif Konur, kendimizi hep bulacağımız, senin o sıcacık yüreğinden çıkan nice güzel kitaplara

Banu Kırbağ (Ses Sanatçısı)

Usta kaleminizle, o güzel gönlünüzle her cümlesinin yüreğimize dokunduğu muhteşem anlatımınızla kalbimizde müstesna bir yer edindiniz Sevgili Elif Konur sizi yürekten kutluyorum ve yazın hayatınızda başarılarınızın devamını diliyorum. Size en içten sevgilerimi yolluyorum.

Selma Güneri (Sinema Sanatçısı)

"Bir ressam olarak renklere aşığım. Elif Konur edebiyatı ise bence kelimelerin cümlelerin renklendirilmiş eser niteliğinde resim kadar derinlikli bir yazın. Önce unutamadığım şiirleri şimdiyse düz yazı denemeleri yine aynı coşkun renklerle bezeliler. Ve her şeyden de evvel gayet şahsına münhasır bir kalem oluyor devam ettikçe Elif Hanım. Şimdilerde yazmak ve hemen her vazılanı da derhal deklare etmek garabet bir yarışa dönmüşken, dilimize akademik hâkimiyeti ve kullandığı temaları renklendirebilme becerisi hakikaten de dikkate şayan. Kâh gündelik vazışmalarımız kâh Elifin Gemisinde blog yazıları, kâh sosyal ağlarda varlığına dair gündelik iki kelamını daima zevkle okuyor, çoğumuzdan evvel yakalayarak notunu oracıkta düştüğü, bütün zeki çözümlemelerine bayılıyorum. Elif Konur'un edebi yolculuğuna tanıklık bir zevk bence.

Kut Tunçay (Devlet Sanatçısı-Ressam-Hattat...)

"Sağlıklı bir insan yirmi dört saat ekmeksiz kalabilir; ama şiirsiz kalamaz." Baudelaire Tanrıma şükürler olsun, benim Elif Konur'um var!

Kutay Köktürk (Tiyatro-Sinema Sanatçısı) 

Sevgili Elif Konur bir yarış atı gibi terini sırtında kuruttuğunu, şiir tadında öyküleri koynunda uyuttuğunu, yetim şiirleri emzirerek büyüttüğünü, dilimizi arıttığını düşündürür hep bana. Bazen bize ateşlerde yanıp kor olmayı, bazen sevip sevilip çoğalmayı nâr olmayı, bazen de bir çam yaprağı misali birbirine yapışık yâr olmanın güzelliğini anlatır. Elifi her okuduğumda ruhum sevinç, yüreğim umutla dolar.Yaz sıcağında bir esinti meltem olur yüzümü yalar. Öyle usulca sızar ki içime sözcükleri alır yüreğimin raflarına koyarım. Hele şiirini okuduğumda usta bir ozanın avazını. müziğini duyarım. Ben ressamım, aldırır elime fırçayı karanlığı maviye boyarım. Elif'in öyküleri, yazıları, cümle ve satırları şiirle beslediğini, sırtını türkülere yasladığını çığlık çığlığa bize seslendiğini kolayca görürüz. Biz halkız bize ışık tutan herkesle geleceğe yürürüz. Biz her kötülüğe bariyeriz. her engele. her kötülüğe karşı çelikten bir duvar olur dururuz. Sevgilerimle

Mehmet Koç (Ressam-Şair-Yazar-Müzisyen)

 

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : 2017
Basım Yeri : Türkiye / Ankara
Boyutlar : 13,50 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 176
Barkod : 9786058199507
Babil.com  
ISEN