ÜYE OL        GİRİŞ   
Kadınları Etkileme ve Kazanma Sanatı % 25indirim

Kadınları Etkileme ve Kazanma Sanatı

Burak Can Soylubey

Romantik Kitap

45,00 TL 33,75 TL
Stoktan Teslim

Hadi gel arkadaşım, şimdi seninle şöyle güzel bir yolculuğa çıkalım. Kadın denilen, duyguları değişken ve etkilemesi, hele de elde etmesi atomu parçalamak kadar zor olan bir tuhaf canlıyı tanıyalım birlikte.

Anlaman için bolca yaşanmış örnekler vereceğim bu yolculukta sana. Çünkü sırf bu kitabı yazmak için onlarca kadına yaklaşıp sana vereceğim tüyoları birebir uygulayıp test ettim senin için, inan bana.

Rize’den Antalya’ya, Çanakkale’den Ardahan’a kadar tüm kadınların ilgi manyağı olduğunu ve ilginin “kadının anahtar deliği” olduğunu öğreneceksin bu okuma yolculuğunda.

Unutma arkadaşım, ilgi bir ekmek ve su kadar kadını hayatta tutan yegane şeydir. Kimden ve nasıl geldiği önemli değildir. Kadın, ilgiyi samimi ve harbi olarak kimden buluyorsa onun peşine düşer.

Nasıl ve ne kadar ilgi göstereceğini kitapta bulacaksın. Ancak sadece ilgi yetmez kadını etkilemek için. İlgi kadının anahtar deliği ise, anahtar nedir?

Kadından hoşlanıyorsan git ona olan ilgini doğrudan ve hiç kıvırmadan hissettir. Gözlerinin içine bakarak söyleyeceğin içten bir cümlen olsun ve söyle. Yani anahtarı deliğe yerleştir.

Anahtarı deliğe yerleştirdikten sonra hiçbir şey olmamış gibi normal hayatına devam et. Kadın senin için değerli olduğunu bilecek ama senin hayatındaki en önemli şey olup olmadığı konusunda hep bir şüphesi olacak.

Rezil olacağım diye hiç çekinme, kendinle ilgili konularda dürüst ol, çünkü kadın milleti söylediğin hiç bir şeyi unutmaz vakti geldiğinde ısıtıp önüne koyar arkadaşım.

Arkadaşım, kadına aşırı ısrar ve yılışık davranmaktan kaçınacaksın, yoksa bırak kapısını açmayı, komple kırar, mahvedersin. Ölçüyü yerinde kullanmayı bu kitapta bulacaksın, satır aralarını dikkatle oku.

Cennet aslında aşık olmuş bir kadının gözlerindedir. O gözlere bakmak için kadını kendine aşık etmenin bin bir türlü yolunu sana öğreteceğim. İlgi’nin bir kadının sana aşık olmasının veya seni aldatmasının yegane sebebi olduğunu göstereceğim.

Artık, üzerindeki ağırlıkları at, harekete geçme zamanı geldi. Çevrendeki onlarca ilgi manyağı kadını etkilemen ve elde etmen için anahtarı deliğe nasıl yerleştireceğini sana bu kitapta uygulamalı olarak öğreteceğim arkadaşım. Sonra da kapıları çalacaksın ve bir bir açıldığını göreceksin.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Aralık 2018
Basım Yeri : Türkiye / Konya
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 344
Barkod : 9786053371731

Katkıda Bulunanlar

Editör
Ömer Tekiner

Genel Yayın Yönetmeni
İsmail Çalışkan

Katkıda Bulunan (İçerik)
Mehmet Ateş

Babil.com