ÜYE OL        GİRİŞ   
Kapı Aralığı % 40indirim

Kapı Aralığı

Birsen Bayar

Nilüfer Yayınları

18,52 TL 11,11 TL
Stoktan Teslim

Aşk yükü paylaşmak demekti, oysa sen kolay olanı seçtin sensizliğe terk ettin. Yitik gecenin derinliğinde yitirdiği aşkıydı dönüp bakmadan gerisine giden Özledim harfleri savruldu yüreğinden yıldız tozlarına karıştı. Benimkisi yitik sevdaydı yitik kalpler ülkesinde kalan Yokluğunda sarmalayacağım havlun, traş kolonyanı eksik etmiyorsam seni beklediğimden değil sensizliğe tahammülsüzlüğümden.

Elinizdeki kitap hayat yolculuğunuzda bunalıpda ne yapacağınızı bilemediğinizde size dostça sayfalarından her kelimesi şifa etkisi muhabetti bulacağınızdır. Şifa kaynağı ise kısaca 'muhabbet' dostça konuşma yarenlik etmedir. Çözemediğin çilenin ortasındamısın yüreğin mi sızlıyor, yoksa 'hep mi insanın bu kadar kötü talihi olur' diyorsan sayfaları arala. Rastgele okuduğun sayfalar senin içinde bulunduğu ana yön verecektir. Öyküler muhabetin temeli sağaltımın yoludur. Kah gerçek yaşam kah olacak gibi gelen olayların etrafına kurgulanmış öyküler de sevginin attığı yüreklerle tanışacaksınız.

İnsanlığın son perdesi; elde kalmış sevgi kırıntısıyla yeni hayatını oynamaktı İhtiyacı olansa tek nefeste haydiyi duymaktı Ve bu haydi nefesi kendimizden gelen olmalıydı çünkü insan tek yüreğini kandıramazdı. Yolunuz yüreğinizi sevgiye taşısın.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi :
Basım Yeri : Türkiye / Bursa
Boyutlar : 14,00 x 20,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 184
Barkod : 9786054918614

Kategoriler

Babil.com