Babil.com
Kara Tilki % 30indirim

Kara Tilki

Demet Yener

Beyaz Fil Yayınları

28,00 TL 19,60 TL
 
0/5 (0 kişi)
Ön sipariş: 24.1.2021
 Bu ürün 24.1.2021 tarihinden itibaren sevk edilecektir. Piyasa çıkış tarihi tedarikçi kaynaklı olarak değişebilir. Siparişinizi oluştururken bu durumu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

Dünyaya geldiği andan itibaren neredeyse nefes almaya bile üşenen, tembelliğe esir olan bir bedene uyum sağlayan ruhların yalnızlığı, asla bitmeyen bir şarkıyı andırıyordu.

Zaman, insan için acımasız bir oyun perdesi gibiydi. Hayat, hiçbir gizlisi saklısı olmaksızın sahne alırken zaman perdesi açılır ve kapanırdı. O arada insan, ne yaşayacağını kendisinin seçme imkânı olmayan şeyler de yaşardı. Bu da öyle anlardan biriydi. Buradaki hiç kimse yaşamak istediği şeyi yaşayamayacaktı. Yaşamak zorunda kalacağı şeylerdense nefret edecekti. Sonunun nereye varacağı asla belli olmayan bir korku masalı başlayacaktı belki ama bunu kimse bilmiyordu. Dehşet anları her an başlayabilirdi.

Birbirini tanımayan yedi kişinin başına gelenleri bilen tek bir kişi vardı. Ancak onlar için yapabileceği hiçbir şey yoktu. Ya kendisi için?

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ocak 2021
Basım Yeri : Türkiye / Ankara
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 184
Barkod : 9786257821223

Katkıda Bulunanlar

Kapak Tasarım
Mehmet Kalayci

Düzelti - Redaksiyon
Uğurcan Uygun

Grafik Uygulama
Mehmet Kalayci

Son Okuma
Tolga Ziyagil

Babil.com  
ATES