ÜYE OL        GİRİŞ   
Kırılgan % 35indirim

Kırılgan

Fragile

Lisa Unger

Pegasus Yayınları

36,94 TL 24,01 TL
4 adet stoklarımızda

Sonsuza kadar susamazsın...

Küçük bir kasaba olan Hollows’da herkes birbirini çocukluğundan beri tanır. Orada her şey sakin ve güven vericidir. Ama bir gece, asi bir genç kız olan Charlene evine dönmediğinde, kimse olabileceklerle yüzleşmeye hazır değildir. Başkomiser olan kocası Jones, oğulları Ricky’den şüphelendiğinde Maggie ne yapacağını bilemez. Kocasını avutmak için Ricky’nin simsiyah giysileri ve dövmesine rağmen tam anlamıyla onun oğlu olduğunu söylediğinde ise bunun Jones’un en büyük korkusu olduğunu fark eder. Kocasının ondan sakladığı sır nedir? Kocasını gerçekten tanıyor mudur? Yirmi yıl önce aynı yerde kaçırılan kızla ilgili sır perdesi Maggie’nin hayatında güzel olan her şeyi tehdit etmeye başlar. Kasabadaki çoğu kişinin tersini dilemesine rağmen Maggie dünyası yalanlarla altüst olmadan önce gerçeği ortaya çıkaracaktır.

“Size tırnaklarınızı yedirtecek incelikli bir polisiye.”

- People

“Bağımlılık yaratacak bir okuma deneyimi.”

- New York Daily News

“Kırılgan okuruna insanın kırılganlığına dair psikolojik bir polisiye sunuyor ve iyi bir ailenin sevgisi ve sağladığı güven için minnet duymanızı sağlıyor.”

- San Francisco Book Review

“Lisa Unger bir kez daha, son sayfayı çevirdikten uzun süre sonra bile düşüncelerinizde yankısını duyacağınız, ilgi çekici bir öykü yaratmayı başarmış.”

- Crimespree Magazine

“Gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki, yer yer şiirsel, kalp kırıcı ve tamamıyla gerilim yüklü olan bu kitap bu yılın en iyi kitabı.”

- New Mystery Reader

“Çok satan kitaplara imza atan Unger’ın insani duyguların çeşitliliğine ulaşmada nadir rastlanan bir yeteneği var ve bu merak uyandırıcı hikayede bu yeteneğini fazlasıyla kullanıyor.”

- Bookreporter.com

“Aile hayatını merkeze alan gerilimler Unger’ın uzmanlık alanı. Bu sefer gerilime, insanın içine işleyen trajik bir öykü de ekleniyor.”

- Associated Press

“Lisa Unger küçük kasaba hayatının klostrofobisini, aile içi dengelerin işlevsizliğini ve insanların ruhlarını ele geçiren karanlık sırları betimlemeyi ustalıkla başarıyor.”

- Mystery Science

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Mart 2015
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 432
Barkod : 9786053435334

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
İren Kori

Editör
Zeynep Şehiraltı

Katkıda Bulunan (İçerik)
Meral Gök

Babil.com  
ISEN