ÜYE OL        GİRİŞ   
Korkma Ben Varım % 25indirim

Korkma Ben Varım

Murat Menteş

İletişim Yayınevi

37,96 TL 28,47 TL
Stoktan Teslim

"Öldürdüğüm insanlarla iyi arkadaş olacağımızı düşünmüşümdür hep." Dublörün Dilemması’nın yazarından komik, hızlı, şoke edici bir roman daha. Gönül İşleri Bakanlığı’nda basın müşaviri dövüş ustası Fu. Başkalarının intikamını alarak hayatını kazanan Gıcırbey. Tarih öğretmeni dilber Şebnem Şibumi. Padişah yorganları satıcısı Enver Paşa. Dul gangster Hayati Tehlike. Mr. Spock, Abdülcabbar, Ruhiye Hanım, papağan Huduni, cin Jajha, Atom Bombacıyan, Uçan Kız, Abidin Dandini, Leyla Kalahari ve diğerleri... Korkma Ben Varım’ın her sayfası sürprizlerle dolu. Aşk, dostluk, intikam, yalnızlık ve şiddetin ustaca harmanlandığı roman, olağanüstü bir enerji saçıyor. "Bu kitap karnaval sırasında başgösteren bir bombardımana benziyor." Murat Uyurkulak

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : 2013
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,00 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 424
Barkod : 9789750507144

Katkıda Bulunanlar

Kapak Tasarım
Ersin Karabulut

Grafik Uygulama
Hüsnü Abbas

Allah Bizimleydi

Kendi hayatında ''Korkma ben varım.'' diyecek birileri olmayan Hayati Gerçek'in şaşırtıcı, macera dolu ve aşkla süslenmiş hayat hikayesi... Murat Menteş her kitabında biz okurlarını şaşırtmayı ustalıkla başarıyor. Ayrıca Murat Menteş'in farklı anlatımı, mizahi dokusu dimağlarımızda çoktan yer etti. O kadar altını çizdiğim cümleler var ki; hem gülerek hem hislenerek hem de şaşırarak... Hele bir bölüm var ki; ''1970'lerde Allah bizimleydi.'' dönüp dönüp okumaktan kendimi alamadığım... Ayrıca ''Çok sevmek, sonsuza dek kavuşamamak için en ideal yöntemdir.'' ''Öpüyorum gülüşünün bütün kıyılarını.'' ''Çocukların güzelliği neşe, kadınların güzelliği acı verir.'' cümleleri gibi daha pek çok cümle bende mahfuzdur. Teşekkürler Murat Menteş!

H
Hilal Özçelik  -   07.05.2017
mizahın ve macearın iç içe geçtiği efsane bir eser

Macera romanlarını seviyorsanız, içinde biraz da mizah olsun diyorsanız, tadı da damağımda uzun süre kalsın istiyorsanız bu kitap tam size göre demektir. Keyifle okuyun !!

O
Olcay Yüksel  -   15.03.2016
Murat Menteş

Murat Menteş'in kendine has isimli karakterleriyle etkileyen çabucak bitiveren bir kitap.

N
Nil S  -   26.02.2016
üslup şart

Dublörün Dilemması ile başlayan serüvenin ikincisi. yanlış anlaşılmasın tam da devam niteliğinde değil. enteresan bir kalemi olan Murat Menteş yine farkını göstermiş.

C
Cansu Akın  -   16.02.2016
Dolu dolu heyecan

heyecanla başlıyorsunuz heyecanla devam ediyor heyecanla bitiyor. Sonra ne çabuk bitti diye düşünüyorsunuz.

C
Cengiz Han  -   05.02.2016
Babil.com