ÜYE OL        GİRİŞ   
Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 13 Mayıs - Haziran 2014 % 30indirim

Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 13 Mayıs - Haziran 2014

Kolektif

Köşe Bucak Dünya Dergisi

10,00 TL 7,00 TL
Stoktan Teslim

Dünya kazan biz kepçe…

Okudukça gezen gezdikçe okuyanların dergisi Köşe Bucak Dünya nın 13. Sayısı, her zaman ki gibi dünya’nın her köşesinden dosyalarıyla dop dolu. 

Emmy ödüllü sanatçı Zakir Hussayın ile yaptığımız söyleşi, Tokyo, Fas bu sayımızın öne çıkan konularından. Çin’de bir peri masalı Guilin,Pul kolleksiyoneri,tereyağı ve vize dosyası bu sayımızda işlediğimiz diğer konular. Tabi ki bu kadarla bitmiyor.İsveç te bulunanVasa müzesi ve daha fazlası dergimizin 13. Sayısında …

Seyahat ve Kültür-Sanat

Dünyayı sizler için köşe bucak geziyoruz. Başka bir coğrafyada uyanmanın büyüsüyle, dünya’ yı köşe bucak gezerken yaşadıklarımızı sizlerle paylaşma isteğinden doğan dergimiz için,aynı ruhu taşıyan gezginlere de haber salındı “Mavi gezegenimizde gördüklerinizi bizimle paylaşın” denildi. Çağrımız karşılık buldu, gezginler çıkınlarında biriktirdiklerini bizimle paylaştı. Böylece dergimiz Seyyahların seyir defteri oldu.

2010 yılında ilk sayısı yayımlanan dergimiz iki ayda bir okuyucusuyla buluşuyor. Dergimiz içeriği ağırlıklı olarak, gezi ve kültür-sanat olsa da dünya mutfağından lezzetler, müzeler, ilginç koleksiyonlar (Topaç,Terzi yüksüğü gibi) dosyalara da yer veriyor.Röportajlar da vazgeçilmezlerimiz arasında. Köşe Bucak Dünya Dergisi, dünyaca ünlü Grammy ödüllü müzisyen Zakir Hüseyin ve yine dünyaca tanınmış yazar Alberto Manguel ile söyleşiler  yaptı. Bunun gibi alanında tanınmış fotoğrafçı, gezgin, yazar ve sanatçılarla söyleşiler yapmaya devam ediyoruz.

Gidilmesi zor coğrafyalar (Bermuda, Kiripati Butan) dergimizde yer aldı ve almaya devam edecek. Herkesin gittiği bildiği yerler ise farklı bakış açılarıyla dergimizde yer alıyor.

Dergimiz Türkiye Gezginler Kulübü Derneği tarafından 2013 yılında “Yılın en iyi gezi dergisi” ödülünü aldı. Dergimizin Yayın danışmanlığını Prof.Dr Orhan Kural, Editörlüğünü ise Ali Sami Palaz,Derginin daimi yazarları arasında Mehpare Sözener, Benian Çulhaoğlu,Bülent İnanç, Salih Doğan,Yusuf Sülükçü bulunuyor.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Mayıs 2014
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 21,00 x 30,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : Kuşe
Sayfa Sayısı : 80
Barkod : 3990000048460
Babil.com