ÜYE OL        GİRİŞ   
Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 33 Eylül - Ekim 2017 % 30indirim

Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 33 Eylül - Ekim 2017

Kolektif

Köşe Bucak Dünya Dergisi

10,00 TL 7,00 TL
Stoktan Teslim

Başka coğrafyalarda uyanmak güzel…

Okudukça gezen gezdikçe okuyanların dergisi Köşe Bucak Dünya nın 33. Sayısı, her zaman ki gibi dünya’nın her köşesinden dosyalarıyla dop dolu.

Macaristan,Bugaç’da düzenlenen Atalar Gününü duymuş muydunuz? Venezuela yı, Budapeşte ‘yi Diyarbakır Ulu Camiyi, İstanbul Balat’ı birde yazarlarımızdan dinleyin.

Hiroşima’da yaşanalar farklı bir anlatımla bu sayımızda.Benian Çulhaoğlunun sayahat önerileri, Kupa kolleksiyoneri ve daha fazlası 33. Sayımızda.

Köşe Bucak Dünya Dergisi

Seyahat ve Kültür-Sanat

Dünyayı sizler için köşe bucak geziyoruz. Başka bir coğrafyada uyanmanın büyüsüyle, dünya’ yı köşe bucak gezerken yaşadıklarımızı sizlerle paylaşma isteğinden doğan dergimiz için,aynı ruhu taşıyan gezginlere de haber salındı “Mavi gezegenimizde gördüklerinizi bizimle paylaşın” denildi. Çağrımız karşılık buldu, gezginler çıkınlarında biriktirdiklerini bizimle paylaştı. Böylece dergimiz Seyyahların seyir defteri oldu.

2010 yılında ilk sayısı yayımlanan dergimiz iki ayda bir okuyucusuyla buluşuyor. Dergimiz içeriği ağırlıklı olarak, gezi ve kültür-sanat olsa da dünya mutfağından lezzetler, müzeler, ilginç koleksiyonlar (Topaç,Terzi yüksüğü gibi) dosyalara da yer veriyor.Röportajlar da vazgeçilmezlerimiz arasında. Köşe Bucak Dünya Dergisi, dünyaca ünlü Grammy ödüllü müzisyen Zakir Hüseyin ve yine dünyaca tanınmış yazar Alberto Manguel ile söyleşiler  yaptı. Bunun gibi alanında tanınmış fotoğrafçı, gezgin, yazar ve sanatçılarla söyleşiler yapmaya devam ediyoruz.

Gidilmesi zor coğrafyalar (Bermuda, Kiripati Butan) dergimizde yer aldı ve almaya devam edecek. Herkesin gittiği bildiği yerler ise farklı bakış açılarıyla dergimizde yer alıyor.
Dergimiz Türkiye Gezginler Kulübü Derneği tarafından 2013 yılında “Yılın en iyi gezi dergisi” ödülünü aldı. Dergimizin Yayın danışmanlığını Prof.Dr Orhan Kural, Editörlüğünü ise Ali Sami Palaz,Derginin daimi yazarları arasında Mehpare Sözener, Benian Çulhaoğlu,Bülent İnanç, Salih Doğan,Yusuf Sülükçü bulunuyor.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Eylül 2017
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 21,50 x 30,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : Kuşe
Sayfa Sayısı : 80
Barkod : 3990000085693
Babil.com