Babil.com
Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 52 Kasım - Aralık 2020 % 40indirim

Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 52 Kasım - Aralık 2020

Kolektif

Köşe Bucak Dünya Dergisi

20,00 TL 12,00 TL
 
0/5 (0 kişi)
3 adet stoklarımızda

Bi Dolu Dünya
Okudukça gezen gezdikçe okuyanların dergisi Köşe Bucak Dünya nın 52. Sayısı, her zaman ki gibi dünya’nın her köşesinden dosyalarıyla dop dolu.
Konya Şivesi ile yazılmış,Gonyalıca Gezip tozma gezi yazımız,Sanatçı Eda Berkmen ile yaptığımız !Çanakların Tekerrürü’ söyleşisi,Fransa’dan bir Minicinema Müzesi,Japonya’dan bir rota Kushımoto,ülkemizden Niğde ve Asos Behramkale,Koleksiyon köşemizde gittiği ülke dilinde gazeteler biriktiren Salih bey,Hırka-ı Şerif ve kutsal emanetler.
Ve dahası 52. Sayımızda,şimdiden iyi okumalar

Köşe Bucak Dünya Dergisi
Seyahat ve Kültür-Sanat
Dünyayı sizler için köşe bucak geziyoruz. Başka bir coğrafyada uyanmanın büyüsüyle, dünya’ yı köşe bucak gezerken yaşadıklarımızı sizlerle paylaşma isteğinden doğan dergimiz için,aynı ruhu taşıyan gezginlere de haber salındı “Mavi gezegenimizde gördüklerinizi bizimle paylaşın” denildi. Çağrımız karşılık buldu, gezginler çıkınlarında biriktirdiklerini bizimle paylaştı. Böylece dergimiz Seyyahların seyir defteri oldu.
2010 yılında ilk sayısı yayımlanan dergimiz iki ayda bir okuyucusuyla buluşuyor. Dergimiz içeriği ağırlıklı olarak, gezi ve kültür-sanat olsa da dünya mutfağından lezzetler, müzeler, ilginç koleksiyonlar (Topaç,Terzi yüksüğü gibi) dosyalara da yer veriyor.Röportajlar da vazgeçilmezlerimiz arasında. Köşe Bucak Dünya Dergisi, dünyaca ünlü Grammy ödüllü müzisyen Zakir Hüseyin ve yine dünyaca tanınmış yazar Alberto Manguel ile söyleşiler  yaptı. Bunun gibi alanında tanınmış fotoğrafçı, gezgin, yazar ve sanatçılarla söyleşiler yapmaya devam ediyoruz.
Dergimiz Türkiye Gezginler Kulübü Derneği tarafından 2013 yılında “yılın en iyi gezi dergisi” ödülünü aldı. Dergimizin Yayın danışmanlığını Prof.Dr Orhan Kural, Editörlüğünü ise Ali Sami Palaz,Derginin daimi yazarları arasında, Benian Çulhaoğlu,Bülent İnanç, Salih Doğan,Yusuf Sülükçü bulunuyor.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Aralık 2020
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 21,50 x 30,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 80
Barkod : 3990000085223
Babil.com  
ISEN