ÜYE OL        GİRİŞ   
Kuledibi Edebiyat Kültür Sanat Dergisi Sayı : 1 Kasım-Aralık 2016 % 40indirim

Kuledibi Edebiyat Kültür Sanat Dergisi Sayı : 1 Kasım-Aralık 2016

Kolektif

Kuledibi Dergi

7,92 TL 4,75 TL
Tükendi

2013 yılından beri kuledibi.org web adresi üzerinden online yayın hayatını sürdüren Kuledibi Dergi Kasım ayıyla birlikte yazılı baskıya geçti.

Kuledibi Dergi nedir?

Kuledibi, edebiyat, sinema, tiyatro, fotoğraf, müzik ve sosyal dayanışma gibi bölümleri içerisinde barındıran bir edebiyat kültür sanat projesidir. Popüler yayıncılıktan ziyade nitelikli yayın vizyonuyla “çabuk tüketilen, popüler kültürden beslenen, yüzeysel” dergilerin çok sattığı bugünlerde okurların karşısına çıkıyor.

İki aylık kültür sanat edebiyat dergisi Kuledibi, “Bellek” temalı ilk sayısıyla okurlarıyla buluşmayı bekliyor.

Bu sayıda neler var?

Aliye Zorlu Mit, Fatih Külahçı, Mesut Barış Övün, Mert Öymen, Özgür Balpınar, Nurullah Eren ve Miraç Ağca öyküleriyle; Hasan Hüseyin Akkaş, Okan Ormanlı, Ali Reza Dürü, Halil İbrahim Sağlam ve Caner Almaz sinema incelemeleriyle; A. Mücahit Bülbül şiiriyle; Öznur Özkaya şiir çevirisiyle, Ali Kayaalp, Berrin Şermet Doğan, Sercan Leylek incelemeleriyle; Kemal Dinçer müzik listeleriyle; Erkan Küçük, Umut Kalkan, Murat Baykan, Tankut Yıldız, Osman Palabıyık ve Nil Ormanlı edebiyat incelemeleriyle; Haldun Dormen ve Yeni Türkü solisti Derya Köroğlu röportajlarıyla yer alıyor.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Kasım 2016
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 19,50 x 27,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 64
Barkod : 3990000033943
Babil.com  
ANDUIN