ÜYE OL        GİRİŞ   

Kur'an-ı Kerim ve Hadis-i Şeriflerden Dualar % 30indirim

Kur'an-ı Kerim ve Hadis-i Şeriflerden Dualar Ciltli

Hüseyin Okur

Semerkand Yayınları

42,00 TL 29,40 TL
6 adet stoklarımızda

Kur’ân-ı Kerîm ve hadis-i şeriflerde üzerinde ısrarla durulan konulardan biri de duadır.Dua, kullugun ve acizligin iliklere kadar hissedildigi bir ibadetin adıdır. Bir olan yüce Allah’ın varlıgına inanan, hayatları boyunca üstesinden gelemeyecekleri pek çok seyle karsılasan, üzüntü, darlık, sıkıntı ve ümitsizliklere maruz kalan insanlar bir sekilde dua eder.

Hüseyin Okur’un hazırladıgı Kur’ân-ı Kerîm ve Hadis-i Seriflerden Dualar kitabı ise Allah Teâlâ’nın kitabında Peygamber Efendimiz’in (s.a.v) ise günlük hayatında müminler için yapmasını tavsiye ettigi dualardan olusuyor.

Gece uyanınca okunacak dua, elbise giyerken okunacak dua, tuvalete girmeden önce okunacak dua, abdest duaları, ezan ve kâmet duaları, namaz duaları, sabah ve aksam okunacak dualar, âfet, musibet, bela ve sıkıntı anlarında okunacak dualar, sifa duaları, yolculukla ilgili dualar, yeme içme hususundaki dualar, evlilik hayatıyla ilgili dualar, istigfar duaları, Kur’an’da peygamberlerin duaları, rüya ile ilgili dualar, cenaze duaları gibi yüzlerce konu ile ilgili duanın yer aldıgı kitap, bir müslümanın gündelik hayatında her an yardımcısı olabilecek bir sekilde hazırlandı.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltli
Basım Tarihi : Nisan 2016
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 17,00 x 24,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Arapça
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 368
Barkod : 9786051591322
Babil.com  
NOGROD