Babil.com
Kuşlar Öterken % 37indirim

Kuşlar Öterken

All the Birds, Singing

Evie Wyld

Yabancı Yayınları

31,00 TL 19,53 TL
 
0/5 (0 kişi)
2 adet stoklarımızda

Her yalnızlık bir sürgündür.

Jake, yağmurun durmaksızın yağdığı, rüzgârın uğuldamasının kesilmediği eski bir çiftlikte köpeği ve koyunlarıyla birlikte yaşamaktadır. Ancak her gece koyunlarından biri saldırıya uğrar. Bunu yapan ormandaki tilkiler midir yoksa gizemli bir yabancı mı? Ayrıca, Jake’in kilometrelerce uzaktan ve yıllarca önceden gelen tekinsiz hikâyesi zamanla gün yüzüne çıkacak mıdır?

Kuşlar Öterken, gizemli geçmişi ve bugünü arasında sıkışıp kalan bir kadının hikâyesini anlatıyor. Asıl soru ise şu: Jake Whyte’ı kim ya da ne izliyor? Londra’da doğup Avustralya’da büyüyen Evie Wyld, 2013’te Granta tarafından en iyi 20 genç yazar arasında gösterildi. Wyld, ikinci romanı Kuşlar Öterken’le prestijli ödüller kazandı. Aynı zamanda bir kitap tutkunu olan yazarın Londra’da küçük bir kitabevi var.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ekim 2014
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : Kuşe
Sayfa Sayısı : 288
Barkod : 9786055016173

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Arzu Altınanıt

Kapak Tasarım
Şükrü Karakoç

Sıkıcı

Kitap Jake'nin ağzından anlatilmakta ve geçmiş ile günümüz arasında gidip gelmektedir. Jake'nin gizemli geçmişini merak ettiğim için, sayfalar akıp gitti ve bir baktım kitap bitmiş. Sade dille yazılmış gizemli dolu bir kitap.Sonu biraz beni hayal kırıklığına uğratsa da fena değildi. Bu tarz kitapları seviyorsanız bence okuyun. ....

N
Nuray Durmuş  -   08.03.2016
Babil.com  
EDORAS