Babil.com
Kuzgun % 35indirim

Kuzgun

Gülçin Koz

Eftalya Kitap

40,00 TL 26,00 TL
 
0/5 (0 kişi)
6 adet stoklarımızda

Londra’nın göbeğinde peş peşe işlenen cinayetlerin ardındaki izleri takip eden Cinayet Masası dedektifleri, önce Yunanistan’a sonra da Türkiye’ye uzanan macera dolu bir kovalamacanın içinde tarihin ve mitolojinin büyülü dünyasının kapılarını aralarlar. Onlar katile yaklaştıkça tarihin üstü örtülen gerçekleriyle yüzleşecekler ve bir Antik Çağ uygarlığının izlerini süreceklerdir. Britanya Müzesi’nden çıkıp Osmanlı İmparatorluğu’na kadar giden sırlar ortaya çıktıkça, kadim Likya uygarlığının topraklarına yapılan ve Patara’ya kadar ulaşan yolculuk derin bir anlam kazanacaktır.

Geçmişteki sırları ve olayların gizemini çözerken önlerine çıkan tehlikelerle dolu yol, onları bir taraftan katile yaklaştırırken diğer taraftan tüm Avrupa’da yaşanacak olan birçok tartışmanın da başlangıç noktası olacaktır.

İngiltere’de başlayıp Tanrıların Dağı’nda devam eden bu nefes kesen takip, Anadolu’nun tarihsel zenginliği ile yoğrularak ağızlarda enfes bir tat bırakırken, eski defterlerin açılıp zihinlerde tekrar tekrar sorgulanmasına neden olacaktır.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ocak 2020
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 448
Barkod : 9786052198612

Katkıda Bulunanlar

Editör
Murat Dinçer

Çok başarılı!

Tek kelime ile efsane bir roman çıktı. Yeni yazarlar denemeyi işte bu yüzden çok seviyorum. Mükemmel bir kurguydu. Çok heyecanla bir gecede bitirdim. Konusu beni çok meraklandırmış ve ilgimi çekmişti. Hiç yanılmadım aksine çok iyi ve donanımlı bir kalem keşfetmiş oldum. Yazarın yeni romanını şimdiden dört gözle bekliyorum. Teşekkürler.

B
Belde Manisalı  -   03.05.2020
Çok sürükleyici ve dopdolu bir roman

Polisiyenin en sevdiğim türü gerçek tarih ile kurgunun harmanlanmış halidir ve bu kitap da bunu çok iyi başarmış. Her bir sayfayı acaba ne olacak diye çevirdim. Çok hızlı bitirdim. Farklı ülkelerin tarihine ve birbiriyle ilgisine dair yeni şeyler öğrendim. Ülkemdeki binlerce yıllık tarihe bir kez daha hayran kaldım. Şu ana kadar okuduğum en iyi yerli polisiye diyebilirim. Tavsiyemdir.

H
Hanife Kocabaş  -   03.05.2020
Dopdolu, Sürükleyici, Tek Kelime ile Enfes!

Bilinen bir sürü yerli yabancı yazarın kitabına taş çıkartacak kalitede, harika bir polisiye okudum. Aslında bu romana basitçe polisiye demek çok da doğru değil. Polisiyenin gizemli ve sürükleyici atmosferi içerisinde antik çağlara uzanan muazzam Anadolu Medeniyetleri zenginliğinden önemli bir parçayı da taşıyor aslında. İnanılmaz keyif alarak ve sayfaları heyecanla çevirerek iki günde bitirdiğim romanın tadı hala damağımda. Yazarın bir sonraki romanını heyecanla bekliyorum. 5/5

R
Resmiye Öztekin  -   24.04.2020
Babil.com  
ISEN