Babil.com
LYS Organik Kimya Soru Bankası (Konu Özetli) % 30indirim

LYS Organik Kimya Soru Bankası (Konu Özetli)

Ayşe Nur Kocaokutgen

Yalın Yayıncılık

55,00 TL 38,50 TL
 
0/5 (0 kişi)
4 adet stoklarımızda

Organik kimya, günlük hayatımızın her noktasında bizlerle birlikte bulunmaktadır. Yediğimiz yiyeceklerden, kullandığımız eşyalara kadar çok sayıda ürünün yapısında önemli oranda organik bileşikler bulunmaktadır. Organik bileşikler; besin, sağlık, ziraat ve teknoloji alanları gibi çok sayıda alanda bulunmakta ve ürünlerin endüstriyel ahzırlanmasında kullanılmaktadır.

Lise son sınıf kimya dersi ve üniversite sınavına (LYS) hazırlanırken organik dünyasının yaşamın bir parçası olduğu unutulmamalı ki, ilgi duyabilsin. İlgi başarının ilk adımıdır. Ayrıca, kimya dersine çalışırken önce konu özetleri çalışılmalı, ardından her bölümle ilgili test soruları çözülerek konular pekiştirilmelidir.

Bu kitapta, farklı yorumlar ve tekniklerle zenginleştirilmiş örnekler yer almaktadır.

Buradaki amaç, üniversiteye girişte büyük önem arzeden Organik Kimya'nın soru döngüsünde, sizlere pratik ve deneyim akzandırmaktadır. Konuların öğrenilebilmesi için gerekli olan soru çözme tekniklerinin her seviyede, her öğrenciye öğretici nitelikte olmasına dikkat edilmiştir. Böylece daha az stresle daha çok başarıyı elde etmemiz hedeflenmiştir.

Bu kitaptaki sorular, gelecek yıllarda sorulacaklar için bir temel oluşturur. Bu çalışmayı bitirdiğinizde soru çözmedeki hızınızı ve soruları yorumlama gücünüzü artırmış olacaksınız.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Eylül 2014
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 19,50 x 27,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 324
Barkod : 3990000087944
Babil.com  
EDORAS