ÜYE OL        GİRİŞ   
Mart Menekşeleri % 25indirim

Mart Menekşeleri

Dedektif Bernie Gunther - 1

Philip Kerr

Alfa Yayınları

21,30 TL 15,97 TL
Tükendi

Bernhard Günther, Türk cephesinde savaşmış madalyalı bir asker, Kripo'da çalışmış eski bir polis. Şimdiyse Hitler'in başkentinde, insanların kaybolmayı alışkanlık haline getirdiği 1936 Berlin'inde, uzmanlığı kayıp insanları bulmak olan bir özel dedektif.

Çalınmış elmas bir gerdanlık ve milyarder Hermann Six'in kızı ile damadının yatağında vurularak öldürüldüğü bir dava yüzünden Bernie, karanlık ve acımasız Nazi Almanya’sının içlerine doğru sürüklenirken kendini Hitler'in sağ kolu sayılan Himmler ve Goering'in arasında politik bir skandalın ortasında bulacaktır.

Bulduğu ipuçları Bernie'yi, Nazilerin kurbanlarıyla dolup taşan morglara; köhne gece kulüplerine; Jesse Owens'ın Aryan üstün ırk teorilerini yerle bir ettiği Olimpiyat Oyunlarına; ünlü bir aktrisin yatak odasına; ve son olarak bir toplama kampı olan Dachau'ya götürüyor.

Salman Rushdie'ın yenilikçi ve dâhi polisiye yazarı dediği Philip Kerr, yarattığı dikkat çekici ve gerilim dolu, karanlık hikâyeleriyle büyülüyor.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Aralık 2014
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 12,00 x 20,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 355
Barkod : 9786051069845

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Zeliha Babayiğit

Kapak Tasarım
Elif Çepikkurt

Genel Yayın Yönetmeni
Mustafa Küpüşoğlu

Mükemmel

Okurken hem gülüp hem de çok keyif aldığım bir kitaptı Mart Menekşeleri. Dedektif Bernie'ye bayıldım. Kesinlikle serinin diğer kitaplarını en kısa zamanda okuyacağım.Yazarın akıcı bir kalemi var, okurken sizi etkisi altına alıyor.Anlatımı,çevirisi ve kitabın kurgusu süper. Şiddetle tavsiye ediyorum, kesinlikle okuyun. ..

N
Nuray Durmuş  -   07.03.2016
Babil.com