ÜYE OL        GİRİŞ   
Menekşeler Açarken % 45indirim

Menekşeler Açarken

Nagihan Gedik

Martı Yayınları

18,00 TL 9,90 TL
5 adet stoklarımızda

Seçimlerimiz mi kaderimizi belirler, yoksa zaten kaderimizde olduğundan mı o seçimleri yaparız?

Londra’da yaşayan Menekşe’nin iki hayali vardır. İlki, eğitimini aldığı oyunculukta ilerlemek, ikincisiyse hayatının aşkını bulmak, fakat kaderin Menekşe’yle ilgili başka planları vardır.

Sevmediği bir adamla evlenmek zorunda kalmasıyla başlar kaderi yazılmaya. Evlenip kocasıyla beraber Ankara’ya taşınır. Evliliğin onuncu gününde kocasından kaçarak Ankara’da tanımadığı bir adamın evinde çalışmaya başlayarak saklanmaya başlar. Bu evin beyi Sarp’sa hayatını daha da fazla altüst edecektir. Aşık olmuştur ve hayalleri her zamankinden daha güçlü bir şekilde benliğini kuşatmaya başlar.

Kaderi ona aşkı mı getirecektir, yalnızlığı mı? Yoksa çok daha fazlasını mı?

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ocak 2016
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 14,00 x 21,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 176
Barkod : 9786053488927

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Editör
Sıla Durukan

Türk Filmi Tadında :)

Menekşeler Açarken, okurken eski Türk filmlerinin tadını alabileceğiniz bir kitap. Konusu bilindik, başından sonunu tahmin edebileceğiniz kitaplardan olsa da kendini okutturuyor. Özellikle Menekşe'nin evliliği ve kocasıyla birlikteyken başından geçen olayları, maalesef ki günümüzde birçok kadının yaşadığını bilerek okumak beni etkiledi. Kitabın dili sade, anlatımı yalın, sayfa sayısı az. Başladığınızda bir çırpıda okuyup bitireceğiniz türden bir hikaye.. Hatta ben, olayları daha detaylı okumak için sayfa sayısının daha fazla olmasını bile isterdim. Her şeyin bir anda olup bitivermesi beni rahatsız eden tek durumdu.😕 Kolay okuyabileceğiniz bir kitap arıyor, yeni bir yazara şans vermek istiyorsanız; ve film tadındaki hikayeler benim içimi ısıtıyor -klişeleri seviyorum🙈- diyorsanız, Menekşeler Açarken'i okuyabilirsiniz.😊

İ
İrem @Mybookheaven  -   16.03.2016
güzel olmuş

Başarılarının devamını dilerim,yolun açık olsun inşallah.

A
Adnan Gedik  -   08.02.2016
Babil.com  
EDORAS