ÜYE OL        GİRİŞ   
Oyunu Değiştirenler % 30indirim

Oyunu Değiştirenler

Engin Tan Narin

Dorlion Yayınevi

38,00 TL 26,60 TL
Stoktan Teslim

Bütün hayatım boyunca paylaşmayı çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim. Öğrendiğim bir şeyi dünyanın her bir yanına yayacak; gezdiğim 120 ülkedeki her insanla ister sohbet esnasında isterse yazılı olarak her zaman paylaşacağım.

İşte bu kitabın içindeki araştırmalarımı ve fikirlerimi; patent başvurusu yapmaya bile gerek görmeden, sırf birilerine bir ilham olur da yeniliklerin kıvılcımını yakalarlar ümidi ile sunuyorum.

“İnovasyon mu? Re-inovasyon mu?” adlı kitabımdaki fikirlerin, yayımlandığı 2010 tarihinden kısa bir süre sonra başkaları tarafından hayata geçirilmesi ve milyonlarca dolar para kazandırması beni çok mutlu etti.

Çünkü ben inovatör’üm. Her an her şeyin içinde inovasyonu arayarak, her daim yenilikleri görebildiğime inanıyor ve bu yeteneğime güveniyorum.

Elbette birgün kendi fikrimin bana da para kazandırmasını isterim ama yazdıklarımın insanlığa bir hediye olarak sunulması, bana tüm maddi kazançlardan daha değerli gözükmekte...

Bu inovasyon notları; geleceği tahmin edemeyeceğimizi ama yaratabileceğimizi gösteren zeki, meraklı, sıradışı ve fanatiklik derecesinde disiplinle çalışan ve sarsıcı inovasyonların her gün önümüze gelmesini sağlayan insanların, tüm farklılıkların sadece şans eseri ortaya çıkmadıklarını göstermeleri için ortaya çıkartılmıştır.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ocak 2020
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 344
Barkod : 9786052496398
Babil.com  
ANDUIN