Babil.com
Özel Güvenlik Eğitimi % 5indirim

Güvenlik olgusunun sadece ve tek başına devlet eliyle sağlanabileceği düşüncesi, 21. yüzyılın güvenlik alanında yıktığı son tabulardan birisidir.

Güvenlik sahasının giderek genişlemesi ve çeşitlenmesi, farklı güvenlik yapılanmaları ihtiyacını ortaya çıkarmış ve tüm bu sorumluluğun devlet tarafından yüklenilmesinin imkansızlığıyla bizi karşı karşıya bırakmıştır.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de önemi giderek artan Özel Güvenlik sektörü, bir yönüyle gelişmeye, eş zamanlı olarak da etkin denetim mekanizmalarına ve hizmet kalitesini arttıracak bir eğitim standardına ihtiyaç duymaktadır.

15 Temmuz sonrası Türkiye’de Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından bizzat çerçevesi ve karakteri çizilen yeni güvenlik konseptimiz dahilinde Özel Güvenlik alanında gerek mevzuat gerek eğitim, gerekse sektörün devletin kolluk birimleriyle ilişkilerini daha düzenli ve etkin hale getirme anlamında pek çok adım atılmıştır.

Atılan bu adımlar sırasında ortaya çıkan eğitim materyali ve araştırma çalışması ihtiyacını hızla kapatmak gerekmektedir. Emniyet Teşkilatı Polis Başmüfettişlerimiz tarafından, geliri tamamen şehit ailelerimize ait olmak üzere hazırlanan bu çalışmanın, bu sahada ilk ve tek oluşu, elbette ki hem anlamlıdır, hem de önemli bir boşluğu dolduracaktır.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ekim 2020
Basım Yeri : Türkiye / Ankara
Boyutlar : 21,00 x 29,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 416
Barkod : 9786057003201

Kategoriler

Babil.com  
SU