ÜYE OL        GİRİŞ   
Pabucumun Ajanı 1 (Ciltli) % 30indirim

Pabucumun Ajanı 1 (Ciltli) Ciltli

Asude

Ephesus Yayınları

31,94 TL 22,36 TL
Stoktan Teslim

Ben Deniz Akın; Fiyasko Birlik Başkanı, yirmi beş yaşında, babasının kızı, annesinin kız kurusu, ekonominin niteliksiz iş gücüyüm. Klasik bir dünyalı, yurdum insanı, fazlaca dağınık ve meteliğe kurşun değil, ancak palavra sıkan beş parasız biriyim.

Tuna Üstüner ise 'Enler' listesinin zirvesinde bir yakışıklı, holdinglerin genç veliahdı, titiz, disiplinli ve tam bir kurumsal kasıntı.

Ben bir enkazsam o bir saray, ben bir köleysem o bir kral, ben bir esintiysem o bir tufan.

Ve o benim hem felaketimin, hem de kurtuluşumun adı.

Bizim hikayemiz nefretle başlayıp, şiddetle devam ederek, aşkla yol aldı. Beni şirketinden kovması hiçbir şey ifade etmiyordu, çünkü kanunlar bizi birbirimize mecbur bırakmıştı. Tuna her gün beni görecek ve ben her gün onun aşkıyla savaşacaktım.

Hem de onunla evlenecek kadar!

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltli
Basım Tarihi : Aralık 2018
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 14,50 x 21,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 496
Barkod : 9786055358976

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Editör
Nilüfer Savaşer Nişli

Kapak Tasarım
Duygu Serin

Genel Yayın Yönetmeni
Mustafa Güneş

Romantik komedi

Konu aslında tamamen bir romantik-komedi klişesi; zengin, karizmatik bir patron ile onun yanında işe giren güzel, zeki ama orta halli kızımızın aşkı! Eh yani, çok da farklı bir hikaye beklemiyordunuz değil mi?😅 Ve aslında arka kapakta da baya giriş-gelişme-sonuç olarak tüm hikayenin özeti mevcut. Ancak mevcut olmasa bile biz hikayenin başından sonunu tahmin edebileceğimiz için bu tarz kitaplarda bence önemli olan sonuca giden yoldaki detaylar; yani yazım dili, samimiyet, karakterlerin içtenliği..Açıkçası okuduğum yorumlar nedeniyle ister istemez kitaba büyük bir beklentiyle başladım. Ee beklenti yüksek olunca okuduklarım ilk başta beni tatmin etmedi, hâl böyle olunca da sayfalar ilerledikçe diyaloglar bana güldürmek için 'zorlama' yazılmışlar gibi gelmeye başladı. Ve yaklaşık yüz sayfa boyunca bir türlü istediğim havayı yakalayamadım.😕 Ancak ilk yüz sayfadan sonra karakterlere ısındım ve yavaş yavaş hikaye beni içine çekti. Deniz'in Tuna'ya karşı olan hazırcevap, asi hallerine karşı iç konuşmalarındaki saflığı, bizdenliği; Tuna'nın hislerini kontrol edemeyerek takındığı sahiplenici tavırlar.. Ve en çok da ikilinin arasındaki o tatlı ama zekice diyaloglardan oluşan atışmalar!😅 Sonuç olarak, kolay okunan dili ve akıcılığının da etkisiyle kitabı iki günde bitirdim. Güzel miydi? Evet. Abartılacak kadar mıydı? Bence, hayır. 'Çoğu romantik-komedide olduğu kadar' güldüm eğlendim, ancak elimde olduğu için 2. kitabı da okuyacağım.😄

İ
İrem @Mybookheaven  -   19.07.2016
Babil.com