Babil.com
Parçalanmış Yansımalar % 40indirim

Parçalanmış Yansımalar

Şeyda Aydın

İkinci Adam Yayınları

30,00 TL 18,00 TL
 
5/5 (2 kişi)
4 adet stoklarımızda

Yıl 2042… Siberpunk bir distopya evreninde en merhametsiz zamanlar hiç kuşkusuz; totaliter rejimin, kıtlığın, devasa şehirlerin, kötüye kullanılan teknolojinin devri... İç savaşlardan sonra her şey; sınıfsal-ırksal-cinsel ayrımlardan, tecavüzcü katillerden, adaletsiz bir düzenden, aslında daha çok bir karmaşadan ibarettir. İşte bu evrenin en katı ülkesinde hayat mücadelesi veren genç kadınlardan biri olan Astrid Elo’nun diğerlerinden farkıysa; birkaç yıl önce hafızasını yitirmiş, ailesi dahi zihninden silinmiş yalnız bir kadın olmasıdır. Yaşanılacak dile dökülmez dehşet bir olay üzerine hayatına peş peşe girecek olan insanlar ve varlıklar ile kim olduğuna, hatta ne olduğuna dair hafızasından silinen şoke edici geçmişine doğru doğaüstü bir kapı aralanacaktır.

Parçalanmış Yansımalar; sıra dışı anti-kahramanlar, tüyler ürpertici cinayetler, iç içe geçmiş hikâyeler, efsanevi aşklar, akıl almaz alternatif evrenler ve İskandinav mitolojisi gibi derin öğeleri içine alarak bilim kurgu edebiyatı ile fantastik edebiyatı özgünce harmanlayıp, romantizm ve polisiyeyi de içine katarak, 1980’lerin bilimkurgu atmosferinde tekinsiz ama heyecanlı bir yolculuk sunuyor size.

Ayrıca roman, tiksindirici bir katilin peşine düşürüyor sizi; bir ucu yeryüzü adaleti, diğer ucu gökyüzü adaleti olan bir teraziye koyuyor kalplerinizi ve soruyor size, bu terazinin hangi tarafında sizinki?

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Eylül 2019
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 354
Barkod : 9786053066675

Kategoriler

Merakla Beklenen 3.Seri

Merakla beklediğim "Parçalanmış Yansımalar" serinin 3.kitabı sonunda çıktı ve ilk sipariş verenlerden biri olarak kısa süre de tarafıma ulaştı. Keyifle okuduğum Şeydan Aydın kitaplarına bir yenisi daha eklenirken, serinin bilinmeyen ve merak edilen noktaları okuyucusu ile paylaşıyor.

S
Seda Coşkun  -   14.10.2019
Türkoğlu

İlk iki kitaptan sonra merakla beklediğm sevgili Şeyda Aydın'ın üçüncü kitabı da sonunda satışa çıktı. Heyecanla elime ulaşmasını bekliyorum.

D
Dilek   -   04.10.2019
Babil.com  
SU