181,13 TL Bu alışverişten kazancınız: 48,87 TL
2 Günde Temin

Kitap Hakkında

GERÇEĞİ ÖĞRENMEYİ SEN İSTEMİŞTİN.
YOKSA ŞİMDİ KORKUYOR MUSUN?

1998: Altı yaşındaki Bea kardeşi olsun istemiyordu ancak Lo’nun erken doğması her şeyi değiştirmişti. O küçücük ve savunmasızdı, birinin onu kollamasına ihtiyacı vardı. Anneleri ona kız kardeşler arasında kopmaz bir bağ olduğunu söylemişti ve Bea’nın bu bağa inancı tamdı.

2011: Bir araba kazası ebeveynlerini onlardan çalmıştı. Birlik Projesi’nin karizmatik lideri Lev Warren olmasa Lo da onlarla beraber ölürdü. Bu adam dünyayı değiştirecekti ve kız kardeşinin hayatını kurtardıktan sonra Bea’nın onun çağrısına kulak vermemesi mümkün değildi. Proje’de ikisi için de bir daha asla zarar görmeyecekleri bir yer vardı.

2017: Lo ablasının kazadan sonra onu neden Birlik Projesi için terk ettiğini bilmiyordu. Altı yıl sonra, ablasını bulabilme umuduyla Lev’le Proje hakkında röportaj yapma fırsatı koparmıştı. Ama Bea hiçbir yerde yoktu ve içindeki ihanete uğramışlık hissini anlayan tek kişi Lev’miş gibi duruyordu. Eğer Lo’nun istediği bir aileyse, Lev ona yepyeni bir bağ sunabilirdi – tabii önce Lo’nun kendisini ona kanıtlaması gerekiyordu.

Uluslararası Gerilim Romanı Ödülü Kazananı
Kirkus’a göre 2021’in En İyi Kitaplarından Biri
Goodreads 2021 En İyi Genç Yetişkin Kurgu Adayı

“Proje, insanın içine işleyip aklına kazınan, hiç beklenmedik bir gerilim kitabı. İnanç ve fedakârlıkla ilgili sorular çok katmanlı olay akışına işlemiş.” —Booklist (Starred Review)

“Hikâyenin güzelliği, savunmasız olanlara odaklanmasında ve empatiyle dolu dilinde yatıyor. Kimlik, kardeşlik ve ait olmak üzerine güçlü, sürükleyici, kalp kıran bir gerilim.” —Kirkus (Starred Review)

“Manipülasyon ve akıl oyunlarıyla dolu bu dünyada herkesin gerçeğini ve motivasyon kaynağını sorgulayacaksınız.  Kusursuz bir psikolojik gerilim.” —School Library Journal (Starred Review) 
“İnsanı içine çeken bu romanda, iki kız kardeş birbirlerine olan sevgilerinden ötürü en acı verici tercihleri yapmak zorunda kalıyor.” —Shelf Awareness

“Proje, şaşırtmacalar ve ters köşelerle dolu; son sayfaya kadar okuru tahminde bulunmaya teşvik ediyor.” —Nerd Daily

“İnsanların tarikatların nasıl kurbanı olduklarını merak eden okurların mutlaka okuması gerek.” —BCCB

“Bana güvenin: Proje tam anlamıyla kusursuz.” —Somaiya Daud

“Courtney Summers, insanlarda bir yere ait olma arzusunu doğuran şeyi merak uyandıran biçimde sorguluyor ve bunu yaparken nefesinizi kesiyor.” —Maurene Goo

“Baştan sona merak uyandırıcı – Courtney Summers her seferinde hedefi on ikiden vuruyor.” —Kara Thomas

“Courtney Summers bir kez daha mükemmel bir kitap yazmış. Proje sizi büyüleyecek, heyecanlandıracak ve nihayetinde kalbinizi kıracak.” —Kaitlin Ward

Devamını oku

Ürün Özellikleri

 • Kitap Özellikleri
 • Yayınlanma Tarihi
  5 / 2023
 • Yayınlanma Sayısı
  1
 • Sayfa sayısı
  328
 • Ağırlık
  328
 • Boyutlar
  13.5 x 21
 • Cilt Tipi
  Ciltsiz
 • Kağıt Cinsi
  2. Hamur
 • Yayınlandığı Konum
  Türkiye
 • Cep Boy
  Hayır
 • Barkod
  9786258387803
   Babil.com
   Tarayıcı ile devam et veya Uygulamada Aç