95 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Bedava!

Radianced Regresyon

Diba Ayten Yılmaz ile Yaratıcı Regresyon Çalışmaları

5,0
1 değerlendirme
51,10 TL Bu alışverişten kazancınız: 18,90 TL
5 iş gününde temin Standart Teslimat : 01-04 Temmuz

Kitap Hakkında

“Regresyon çalışmaları yapmaya başladığım 2005 yılından beri acı içinde yaşayan binlerce insanla tanıştım ve çalıştım. Geçmişte yaşadıkları bir travmayı unutamamış ve o acıları sanki bugüne aitmişçesine yaşayan, o acıyı hâlâ çok canlı hisseden binlerce insan… Onlara bu travmanın geçmişe ait olduğunu söylemek yeterli olmuyor. Ancak o travmayı çözünce kişi anlattığı dramatik hikâyenin hipnozundan çıkıp şimdiki ana gelebiliyor. Radianced regresyon çalışmalarımdan en çok fayda gören danışan ve öğrencilerim; şifaya açık ve hazır olan, ruhunun tekâmülü için içtenlikle, samimiyetle ve dürüstçe niyet edip, aynı zamanda kendi içindeki karanlığa dalıp çözecek kadar da cesur olanlardır.”
DİBA AYTEN YILMAZ

Uluslararası sertifikalı Regresyon Uzmanı ve Sosyal Hizmetler Danışmanı İTÜ Makine Fakültesi’nden Makine Mühendisliği diplomasına ve ikinci üniversite olarak Anadolu Üniversitesi’nden Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık ön lisans diplomasına sahiptir. Radianced Okul’un kurucusu ve baş eğitmenidir. İngiltere’deki PLR Akademisi’nden Regresyon Uzmanlığı Diploması ve Eğitmen sertifikasına ve Amerika’daki Raven Heart Center’dan Hayatlar Arası Regresyon diplomasına sahip. 2005 yılından bu yana tam zamanlı regresyon uzmanı ve regresyon eğitmeni olarak çalışmaktadır.

ANDY TOMLINSON

“Diba harika bir regresyon uzmanı ve eğitmen. 2005 yılında İngiltere’de regresyon eğitimi verdiğim bir öğrenciyken, onun bu şekilde geliştiğini görmek beni çok mutlu ediyor. Okuyucuyu büyüleyecek ve regresyon çalışmasının ne kadar güçlü olduğunu anlamalarına yardımcı olacak hoş bir kitap yazdı. Bu kitabı kuvvetle tavsiye ederim.”

Andy Tomlinson; Psikolog, regresyon uzmanı, eğitmen ve “Exploring the Eternal Soul ve Healing the Eternal Soul" adlı kitapların yazarı

HANS TEN DAM

“Bu oldukça ilginç bir alana dair oldukça ilginç bir kitap. Bu kadar sıra dışı deneyimleri neden ciddiye almalıyız? Çünkü sonuçlar sıra dışı. Diba bu kitabında sadece birçok vaka örneği vermekle kalmıyor, bunları insan oluşun farklı yönlerini aydınlatmak için anlatıyor. Bu kitap meslektaşlarına değer katacak. Sizlere de değer katabilir.”

Hans Ten Dam; Psikolog, pedagog, regresyon uzmanı, eğitmen ve "Deep Healing" adlı kitabın yazarı

Devamını oku

Ürün Özellikleri

 • Kitap Özellikleri
 • Baskı sayısı
  1
 • Sayfa sayısı
  402
 • Ağırlık bilgisi (gram)
  402,00
 • Cilt durumu
  Ciltsiz
 • Kağıt cinsi adı
  2. Hamur
 • Ürün formatı adı
  Kitap
 • Barkod
  9786258444322
 • Basım tarihi
  Şubat 2022
 • Boyutlar
  13,50cm x 19,50cm
 • Henüz bir değerlendirme bulunmamaktadır.

  Deneyimlerinizi binlerce babil.com kullanıcısı ile paylaşabilirsiniz.

Babil.com
Tarayıcı ile devam et veya Uygulamada Aç