Babil.com
Reklamcılığa Yeni Bakış % 30indirim

Reklamcılığa Yeni Bakış Ciltli

Ayson Karabağ

Akba Yayınları

35,00 TL 24,50 TL
 
0/5 (0 kişi)
8 adet stoklarımızda

Ben, hedeflerime koşarak gitmekten kendimi yorgun hissediyorum. Hayatım boyunca zamanımı çalışarak, bilgi toplayarak, nasihat dinleyerek geçirdim. iyi bir reklamcı olmak için hem de hiç aralıksız yazar ,aldığı plaketi gösterebilir. Politikacı fotoğraflarını gazete küpürlerini gösterir, ressam tablolarını gösterebilir.

Ben ise bir reklamcı olarak şunu söylerim:Yaşadıklarım kafamda, paralarım bankada! Tesadüfler ve gereklilikler beni reklamcı yaptı. Bizim mesleğimiz çeşitli mekanizmaları harekete geçiren ve hayal gücünü kullandığımız bir oyundur. oyunları ile manevralar yapılır. tutkular anlatılır. savaş stratejileri belirlenir. Heyecanlı haraketli sürekli değişik ortamlar, farklı insanlar, ürünler, sloganlar, prodüksiyonlar, tüketiciler.... bundan daha güçlü bir meslek olabilir mi?

Bu kitapta bana hayatımı kazandıran bir ürünü, reklamcılığı anlatacağım. Bir nevi reklamcılık hayatımı analiz edeceğim. Bu kitabın içerisindeki konuların çoğu; yaşayarak uyguluyarak, kimi zaman zorlayarak giriştiğim düşünsel mücadele sayesinde ortaya çıktı. sizler de kendi payınıza, bu kitaptan faydalanabileceğiniz bilgileri alabilirseniz ne ala.......

İyi Bir Reklamcı Olmak İçin;

Reklamcılık iş değil Aşktır.......

Bu cümle elinizde tuttuğunuz kitabın özel cümlesidir. Belki Çok İddialı gibi gelebilir ama benim gibi yıllarını reklamcılığa vermiş biri için oldukça keyif verici ve mesleğine verdiği önemin ifadesidir.

Reklamcılığa Yeni Bakış

size reklam dünyasının kapılarını aralayarak, reklamcılığa ışık tutacaktır. Bu kitapta, reklamcılığın tarihçesinden günümüz reklamcılığına, ajans yönetiminden başarılı müşteri temsilciliğine, reklamcılık ve pazarlama ilişkisinden, prodüksiyona, medya'ya kadar en geniş bakış açısı ile reklamcılığı bulacaksınız. Başarılı reklamcı, hiçbir tüzük ve yönetmelikte yazılı olmayan kuraları kapsayan reklamcılık kültürünü bilen ve kullanabilen kişidir.

Reklamcılığa Yeni Bakış

Öğrencilere, bu işe gönül vermiş ve bu işi meslek edinmiş kişilere, ajans yöneticilerine, medya çalışanlarına, satış ve pazarlama sorumluluklarına, beklediklerinden çok şey getirecek pratik bir yapıttı.

Kitap Özellikleri

Cilt Durumu : Ciltli
Basım Tarihi : Haziran 2020
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 20,00 x 20,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 215
Barkod : 9789756967027
Babil.com  
ATES